Podgląd niedostępny (.jpg)

Witam.Piszę do Was z problemem.Otóż po zgraniu zdjęć z karty pamięci niestety zdjęcia nie chcą się otworzyć w programie jest napisane podgląd niedostępny.Program paint także nie chce ruszyć tego zdjęcia.Plik waży normalnie około 2 mb.W programie HEX EDITOR po sprawdzeniu plik ma normalnie ciągi znaków tzn. nie ma zer. Jakim sposobem odzyskać te fotki?

Z góry dzięki za odpowiedź.Pozdrawiam

Pobierz XnView lub IrfanView. Te przeglądarki zdjęć powinny sobie poradzić z plikami.

Zdjęcia z karty pamięci są w formacie, którego nie obsługuje Twój komputer dla tego otrzymujesz taki komunikat a nie inny. Rozwiązaniem jest zgranie fotek na komputer a następnie konwersja do formatu obsługiwanego przez Twój komputer.

Nie podałeś, w jakim formacie masz te fotki, ale faktycznie najpierw sprawdź czy otworzysz je w programach, które podał FadeMind.

Niestety ani XnView ani IrfanView sobie nie poradziły.Zdjęcia są w formacie jpg.

Wygląda, że zdjęcie (plik) jest uszkodzony - a w aparacie lub innym urządzeniu, gdzie zdjęcie było robione podgląd jego jest możliwy ?

na początku oczywiście że tak ale po zgraniu zdjęć na komputer zdjęcia na aparacie też przestały działać. Połowa się zgrała bez problemu i nadal działa na aparacie oraz na komputerze a ta druga połowa nie działa ani na komputerze ani na aparacie

Link do jakiegoś zdjęcia niestety nie wiem co to może być za zdjęcie więc proszę o wyrozumiałość na pewno jest stosowne do oglądania:)

http://www.speedyshare.com/GTMyU/P1110425.JPG

Pliki mają uszkodzone nagłówki. EXIF jest nieczytelny.

Można to jakoś naprawić?

Są komercyjne programy do naprawy plików graficznych. Spróbuj odzyskać kilka plików tym programem. Jest dostępna wersja demo, pozostawia znak wodny na zdjęciu.