Podgląd wiadomosci e-mail a KIS 2011 PL

Witam. Mój problem zaczął się od zainstalowania KIS 2011 (11.0.1.400) bo w poprzedniej wersji takiego problemu nie było (KIS 2010). Posiadam Program pocztowy “The Bat! 4.2.36 PL”, gdy odbierałem w nim nową pocztę to Kaspersky w starej wersji wyświetlał mi okno “Podgląd wiadomości przed pobraniem…”. Gdy teraz przeszłem na wersje “KIS 2011” nie mam takiej możliwości, jak to zmienić ?? bo chciałbym żeby było tak jak przedtem.

Może to pomoże :

http://support.kaspersky.com/pl/kis2011 … =208282364

przejrzałem ten link, ustawiłem żeby wtyczka (KIS 2011) obsługiwała “The Bat!”, ale nadal nie wyświetla mi się to okno przy odbieraniu poczty. :frowning:

Witam, mam ten sam problem , czy kros może nam pomóc go rozwiązać

pitervip, albo My coś w czasie instalacji nowego Kaspersky złe zrobiliśmy, albo sam już nie wiem :frowning: ja powiem Ci ze nie odinstalowywałem starszej wersji (2010) tylko uruchomiłem od razu instalator wersji 2011 PL.

Witam, u mnie również występuje ten problem. Podgląd wiadomości “zniknął” kiedy miałam jeszcze zainstalowaną wersję 2010, nie potrafię stwierdzić kiedy i w jakich okolicznościach to się stało ale wkrótce przywracałam system do ustawień fabrycznych więc zainstalowałam sobie od razu KIS 2011 i tu także od samego początku nie ma podglądu wiadomości.

Postanowiłem sam coś sprawdzić. Tak wiec, zdeinstalowałem “Kaspersky Internet Security 2011 11.0.1.400 (a.b) PL” (trochę to potrwało, bo chciałem rejestr i inne takie tam wyczyścić) Potem zainstalowałem wyżej wymienioną wersje jeszcze raz. Wszystko poszło gładko i pięknie. Przed jeszcze w programie pocztowym “The Bat!” usunąłem wtyczki antyspamowe i antywirusowe Kaspersky. Po aktualizacji baz wirusów, otworzyłem The Bat!, dodałem wtyczki Kaspersky i… nic :frowning: nie wiem teraz już kompletnie zgłupiałem. Morze pomoże Nam ktoś z Forum, chociaż w jakimś stopniu.