Podgłaszanie głośnika

Mam zestaw Creative Inspire T6060 i przedłużyłem kabelki od głośników, teraz 1 głośnik gra cicho, że prawie go nie słychać, ponieważ ma najbardziej kabelek przedłużony. Czy można jakoś podgłośnić ten głośnik (najlepiej tylko ten głośnik ale jak się nie da to można cały Front). Mam Creative SB Audigy SE.

Masz zwarcie na tym kabelku lub słaby kontakt, przedłużenie nie może mieć aż takiego wpływu na głośność.

Przedłużenie nie zmienia głóśności prawie wcale (napewno nie słychać że ciszej gra). Mam przedłużone przewody od głosników i nic nie slychać żeby było cicho. Tak więc sprawdz przewody od głośnika :-o

Adam, przepraszam ze sie podepne do watku, ale dobrze ci gra ogolnie zestaw z ta karta ??? Mam zamiar ja kupic jednak widzialem ze ma obciete wszystkie funkcje i akcelerecje sprzetowe :expressionless: … a nie wiem co lepsze, czy moja integra - reltek hd audio czy ten sound blaster eh :stuck_out_tongue:

Zestaw gra spoko, troche lepsza jakość dźwięku, jak “podkręce” muze to głośniki nie trzeszczą. Ogólnie to polecam SB. Mam porównanie, bo sam miałem Realtek’a.

A wracając do tematu, posprawdzałem łączenia i już jest OK. Dzięki za pomoc! Pozdro.