Podkatalogi w temp internet files


(Vegas1) #1

Wracam do pytania, które juz kiedyś zadawałem, ale nikt mi ostatecznie tego nie wyjasnił. Czy można jakoś ograniczyc tworzenie sie podkatalogów w TEMP..INT..FILES? Podkatalogi nazywaja się 2FTG4ST itp. i tworzą sie samoczynnie. Wiem że można i należy pliki z TEMPA czyścić, ale chodzi mi o jakies ustawienie na stałe ilości podkatalogów - np. 4 lub 5, bo czasem tworzy sie ich kilkanaście.

Złączono Posta : 10.10.2005 (Pon) 18:19

acha.. XP SP2 Home


(Gutek) #2

Nie zrobisz nic w tej sprawie:

Cytaty z forum SE - zobacz http://www.searchengines.pl/phpbb203/in ... 5989&st=30


(Vegas1) #3

Dzięki - ten link to kopalnia :)- i poczytam go przez kilka wieczorów. Ale chyba tam nie ma odpowiedzi - podkreślam - chodzi mi o ILOSC tych podkatalogów, a nie ich wielkość. Niech mają po 100 Mb, ale niech ich bedzie 5 a nie 10.

C:\Documents and Settings\Emil\Pulpit\TEMP\Temporary Internet Files\Content.IE5 - i dalej jest 16 (teraz) podkatalogów 85IQ01IF, J98NKJN itd. Jak je zlikwiduję to powstają nowe... Czy mozna to ograniczyć?


(El Presidento) #4

Niestety nie bardzo poniewaz z kazdym przeglądaniem stron w internecie pojawiaja sie nowe.

Najlepszym rozwiazniem oprózniac folder raz na tydzien :slight_smile:


(Vegas1) #5

Alez mi nie chodzi o opróżnianie ! Tylko żeby nowe pliki wskakiwały mi do tych kilku podkatalogów które juz są , a nie tworzyły nowych. Nie można tego jakoś ustawić?


(El Presidento) #6

Nie nie da sie niestety a czy to tak bardzo przeskadza :roll:

Musiała bys chodzic caly czas na jednej sotronie ale to i tak tego nie gwarantuje :smiley:


(Vegas1) #7

Przeszkadza o tyle, ze zbieram niektóre pliki z tych podkatalogów i musze się miotac po kilkunastu zamiast po kilku . Ale skoro się nie da :(, dzieki