Podkładka pod myszkę do 150zł

Witam. Szukam jakiejś podkładki do gier. Planuję zakup myszki Logitech MX518 (jak macie jakieś inne propozycje to też zapodawać). Jaka będzie najlepsza?

Po co 150 zł na podkładkę? Ty chcesz, żeby myszka sama się po niej prowadziła czy co? :lol:

W zupełności starczy SteelSeries QcK zwykła, mini może być za mała :slight_smile:

A co do myszki… Jakie masz fundusze ogólnie całość?

do 150 zł ?? A co kupujesz hurtowo dla całego wojska ?? Moja podkładka posiada hub usb i podświetlenie na niebiesko i kosztowała 25 zeta.

A nie lepiej obciąć budżet na podkładkę i dołożyć do lepszej myszy , np. coś z Razer?

Coś takiego sobie zakup i będziesz zadowolony:

http://www.ram.net.pl/product_info.php? … s_id=69083

no chyba, że naprawdę musisz multum pieniędzy wydać to wtedy:

http://allegro.pl/item1158019909_podkla … steel.html

Kompletuję bardzo dobry sprzęt, a nie lubię kupować 2x. Obecnie mam SS Qck i wolałbym coś lepszego. Zastanawiałem się głównie nad: Razer Goliathus, Roccat Taito, Razer Destructor, Razer Mantis, Icemat, QPad CT i Steelpad 5L. Możliwe, że pominąłem coś. Dodam, że są to podkładki z górnej półki i cena >100zł mnie nie dziwi, ani też nie przeraża.

Mam nieograniczoną kasę, ale czym mniej wydam tym lepiej. No max za wszystko to jakieś 400zł.

Pytałem też na różnych forach o myszki typowo do gier i oprócz MX518 była wymieniana tylko IE 3.0 (którą mam obecnie, ale wymieniam, bo scroll mi pada) i Razer DA (której nowa wersja jest ponoć bardzo wadliwa).

Polecam średniego speed’a, jest tak “niewidzialna” dla ślizgaczy myszki że dokładnie mogę obserwować brak idealnej precyzji samej myszy ;>

Wiem, że to dobra podkładka. Jednak tego, że poczuję różnicę po przesiadce z Qck już nie jestem pewien. Nie okłamując się ona należy do tej 2. cenowej klasy :slight_smile:

A żadne GX9 od logitecha Cię nie interesują? Ewentualnie coś od Roccata bym zaproponował wedle gustu.

Chodzi Ci o taką: http://allegro.pl/item1151257808_mysz_d … yszka.html ?

Przebajerowana, pewnie kosztem sensora.

A co takiego fajnego ma “1 klasa cenowa” że jest warta 3x więcej? Wykonanie z twardego tworzywa sztucznego? Po to masz biurko aby podkładka się nie wyginała…

No dobra. No to chociażby Razer Mantis. Chyba coś w niej musi być lepszego skoro jest o tyle droższa? :stuck_out_tongue_winking_eye:

A nie wziąłeś pod uwagę tego, że płacisz za firmę?

A4-Tech robi bardzo dobre myszki i są w cenach do 100, ba, nawet 80 zł. I niczym nie odstępują od Razera czy innych firmowych.

A4-Tech syf.

Logitech, Razer to niezawodne firmy… Może za tą drugą trochę przepłacasz, ale towar jest spoko.

Taaaak?

Mam A4-Tech X-750BF od 2 lat, kumpel ma dla porównania Razera Death Adder. Jemu lewoklik zepsuł się (przestał reagować częściowo) po pół roku, musiał oddać na gwarancję, ja do tej pory nie mam żadnego problemu z moją mychą, kumpel ma tą samą, ale 3 lata i również działa bez problemu.

Logitech kumplowi (temu samemu jak na ironię) wysiadł, również częściowo, bo rolka mu zaczęła padać, po 1,5 roku.

A może jakieś Twoje przemyślenia nt zdania A4-Tech syf.? Bo coś mnie taka opinia nie przekonuje.

Kiedys ludzie kupowali mychę z kulką i dwoma klawiszami i byli szczęśliwi :smiley:

mysz za 20zł, podkładka za piątaka i można śmigać, a reszta kasy na browary :stuck_out_tongue:

no dobra, żeby nie było, sam mam myszkę za ok 50 zł, jakiś a4 x7 i służy mi już ze 3 lata bardzo dobrze, a i podkładke mam taką grubą za dychę i naprawdę nic wiecej nie potrzebuję :slight_smile:

tomawaw , Dokładnie tak jak piszesz.

Od siebie dodam, że jako podkładka idealnie sprawdza się czysta, biała kartka A4, można użyć np. jakąś zadrukowaną z jednej strony i wyrzucić ją po kilku/kilkunastu dniach używania gdy się zabrudzi. A wydawać na podkładkę 150 zł? Nieporozumienie, nawet dla zawziętego gracza.

Ludzie, nie interesuje mnie co wy macie. Sam kiedyś miałem myszkę kulkową za 1.49zł, bo przy Tic-Tac’ach była. A podkładka to kartka A5, bo mi A4 było szkoda.

Zrozumcie, że mam trochę kasy. Lubię grać w różne gry, w część można powiedzieć na “profesjonalnym” poziomie i chcę mieć sprzęt, który nie będzie mi utrudniał roboty.

Dlatego lepiej wydać więcej na mysz niż przepłacać za plastikową/blaszaną podkładkę, z QcK nie korzystałem, ale w goliathusie nawet z nędznymi ślizgaczami jest taki poziom poruszania się myszki że podnoszenie go robi się sztuką dla sztuki (albo dla pieniędzy ;p)