Podkładka pod myszkę do 150zł

No dobra, mogę dopłacić do myszki, ale czy jest coś lepszego od Logitech’a MX-518? Chyba wiesz, że cena nie zawsze przekłada się na jakość, a podobnie jest z wyglądem.

kup lepiej jakąś dobrą laserową mysz…

Jeżeli chodzi o mysz:

Jak masz małą dłoń:

IE 1.1, jeżeli dużą IE 3.0.

Co do podkładki:

QCK heavy, QPAD CT.

Optyk > Laserowa

IE 3.0 teraz mam. Siada scroll. Nie mam zamiaru jeszcze raz tego przeżywać.

Jak chcesz optyczną to możesz kupić razer deathadder, tylko że do tej myszki musiałbyś wybrać podkładke steelseries qpad ct nie bardzo idzie w parze z tą myszką :slight_smile:

Dlaczego nie idzie? :wink:

Teraz R DA można kupić tylko wersję RespawN, która ma wadliwy sensor.

W jaki sposób wyciągnąłeś taki wniosek? Obie technologie różnią się źródłem światła i w przypadku laserowych daje on znacznie mocniejsze spolaryzowane światło umożliwiające detekcję ze znacznie większą precyzją. Twierdzenie że myszka podświetlona led’em będzie lepsza od podświetlanej z laserem na dodatek posiadającej znacznie bardziej czuły sensor jest zupełnie bezsensowne. Rozumiem że wiele osób nie jest w stanie skonfigurować sobie szybkości działania kursora ale to już jest przegięcie…

Z takim budżetem na twoim miejscu interesowałbym się raczej Lachesis’em, ewentualnie icon7 Z500 jeśli masz dużą dłoń i nadmiernie się poci ;p

Ale laserówki są stosunkowo nowe i nie są zbytnio dopracowane.

Tutaj bym się kłócił, są dużo lepiej dopracowane niż optyczne, wybierz coś ze stajni razer, troche to kosztuje ale wiesz za co płacisz.

Kolego laserówki są o wiele lepsze niż optyczne…laser w tych myszkach jest o wiele lepszy niż LED w optycznych myszkach…Jeżeli kolega chce m.in do gier to tylko laserówka jak na dzień dzisiejszy…

Ewentualnie możesz rozejrzeć się za myszami Microsoftu posiadające technologię BlueTrack http://pl.wikipedia.org/wiki/BlueTrack

Jeżeli mówisz, że lepszy to powiedz dlaczego. Dlatego, że łatwiej go zgubić czy dlatego, że jest mniej czuły?

Mysz laserowa działa niemal na każdej powierzchni… ( prócz szkła, granitu czy lakierowane drewno)

Mysz mx518 mam już od 3 lat, żadnej awarii, gra się znakomicie. Podkładka może być Razzer Icemat.