Podkładki pod Mysz dla gracza (SteelPad,Icemat ?)

Witam.Znacie , mozecie polecic jakies dobre podkładki pod mysz dla graczy ? Doda ze kupiłem mysz Logitech MX518 :slight_smile: Jesli chodzi o cene to jakas rozsadna :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam.

http://www.komputronik.pl/Myszki/Podkla … ,id,31726/

i

:google:

Nie wyjezdzaj Mi z google :expressionless: chce usłyszec Opinie kogos kto moze ma cos fajnego i moze o tym napisac a nie poczytac o produkcie na allegro ktory producent zachwala ze to najlepszy sprzet pod słońcem #-o

Pomysl troche - To nie boli …

ja posiadam Steel QcK. Jest spora i doskonale się gra. Mój kolega ma wersje największą, pół biurka mu zajmuje. Nie kosztuje dużo. Icemat też są dobre ale ja osobiście na niej nie grałem. icematy kosztują ok. 120 zł

W dniu 19.07.2008 , o godzinie 12:16 został dopisany post przez laki000

kiedyś jeszcze miałem chrapkę na Steel 4D z wytrzymałego plastiku ale cięcia budżetowe :slight_smile: . Jak bym kupił jakiegoś gryzonia Razera albo tą myszkę Steel-a to bym wziął Steel SP :slight_smile:

Posiadam IceMat 2nd już chyba z 5 lat. Czy coś takiego.

Zapłaciłem 100zł i jestem zadowolony jak nigdy. Świetna podkładka i mam nadzieję, że mi długo posłuży jeszcze.

Myszkę posiadam Logitecha G5 i domyślne ślizgacze wystarczają bez problemu. Nigdy nie miałem problemu z przeskakującym kursorem.

Podkładka dość duża, nigdy nie zabrakło mi miejsca a często robię gwałtowne ruchy przy graniu w UT, czy CS’a.

Przy normalnej pracy również jest bardzo przyjemnie.

Także polecam tą podkładkę i nie będziesz żałować jak ją kupisz.

aha :slight_smile: Chyba bede musiał kupic ktoraś z nich :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: