Podkręcanie E5400

Witam i oczywiście proszę o pomoc a chodzi mi o instrukcję( w miarę dokładną)Jak podkręcić intela e5400 2,7Ghz(ja nie zabardzo się znam ale kolega z małą pomoca kogoś życzliwego z forum mi to zrobi).Teraz trochę o sprzęcie płyta GigabyteEP31-DS3L,2gb ram,zasilacz Modecom 400Watt,Grafika geeforce gt magic 512mb(asus).Teraz moje pytanie do jakiej wartości i jak podkrecic moge tego procka? :smiley:

Najlepiej to go zostaw w spokoju.

czemu?

Na pewno nie na Modecom 400Watt

do Oc na takim sprzęcie to co najmniej potrzebny jest Ci 500W i to markowej firmy :slight_smile:

Żeby nie zakładać nowego tematu “odkopuję” stary o tematyce powiązanej jak by co proszę moderatora o wyrozumiałość :wink:

Więc sprzęt mam jak w konfiguracji niedawno zmieniony zasilacz( :smiley: ) więc mogę szaleć dalej z oc.No więc pytanie moje brzmi, w tej chwili fsb mam 260x13.5,dzielnik pamięci bodajże 3-3,3 napięcie na proca 1,29V, temp w stresie OCCT 30 min. 62 stopnie.Jeżeli będę dalej jechał z fsb czy muszę podnosić napięcie ddr2 itd. jeżeli tak to o ile bo nie mogę wpisać wartości tylko wybierać od 0,01 + itd… Zdjęcia BIOS jeśli potrzebne proszę pisać.

Edit:

Jesienne wieczory nieco chłodniejsze spowodowały spadek temp w stresie o 3 stopnie (59).

I ważna sprawa nowy zasilacz to Corsair CMPSU-450VXEU - 450W. :lol:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6c3 … 6838d.html

Tak to wygląda mogę jeszcze wrzucić log z OCCT.