Podkręcanie karty graficznej

Chodzi o kartę graficzną (biometr nie korzystny ,czy zaspany ? :wink: )

Niestety nie wiem jaki biometr.Jak mogę to sprawdzić?

Dodane 29.12.2011 (Cz) 20:33

Temperatura GPU

Stres:77 i rośnie(fps 10)

:smiley:

Biometrem nie zawracajmy sobie głowy… :smiley:

Uruchomiony SIV > Uruchom jakąś grę > pograj > naciśnij klawisz ze znaczkiem Windows (przełącz na pulpit ,nie zamykaj gry) > zrób screen SIV.

Stres:79 i rośnie :stuck_out_tongue_winking_eye:

(masz może gg?Będzie szybciej)

Nie mam GG :wink:

Są jakieś artefakty ? (takie dziwne zjawiska graficzne) .Czy komputer/karta graficzna zachowuje się mniej więcej tak jak 2 godziny temu ? Ustawiłeś standardowe zegary ?

Poruszający się obrazek 3D jest rozmyty ale to chyba jest zasotosowane w programie…Raczej artefaktów nie widzę…

Dodane 29.12.2011 (Cz) 20:40

Standardowe zegary są-tak

Dodane 29.12.2011 (Cz) 20:45

W idle mam 70-71oC

No to raczej jest ok.

Podkręcając kartę lub cokolwiek ,trzeba mieć jakieś pojęcie na ten temat ,nie bez powodu zabawa w OC jest przeznaczona dla bardziej zaawansowanych użytkowników.

Po pierwsze nie podkręca się układów z pasywnym chłodzeniem, kolega Ci doradził ,Ty podkręciłeś ,a ja pochopnie Ci poleciłem program który mógł wysłać kartę do grobu. Po drugie jeżeli czegoś nie rozumiesz ,nie podejmuj sam decyzji.


Należało by po pierwsze przeczyścić wentylatory i nałożyć dobrą pastę na procesor. Ale ja boję się już udzielać w tym wątku :wink:

Pasta nowa wentylatory czyszcze chyba co miesiąc i bez skutku.

Zaktualizuj bazę (Aktualizacja) > przeskanuj pełnym skanem > http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html

Gdy program skończy pracę ,otworzy się log w notatniku > skopiuj go > wklej i daj linka.

Już za chwileczke podam link…Długo coś to idzie…

No ,zazwyczaj trwa to trochę :wink:

Raczej jeszcze masz czas?

(i czemu masz block PW???)

Będę obserwował temat ,także jak skan się skończy to wklejaj.

Ehhh ,często musiałem…opróżniać skrzynkę :wink:

http://wklej.org/id/657218/

Proszę długo zajęlo :stuck_out_tongue:

Masz dosyć konkretnie zafajdany system.

Temat w dziale Bezpieczeństwo bezpieczenstwo-f16.html > Logi OTL otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html ,dołącz też log z Malwarebytes.

No i co dalej?Jakieś porady?

Załóż tam temat ,a tam Ci pomoże spec od infekcji.

Ok.

puki co usuń wszystko co znalazł Malwarebytes

Usunąłem zaraz po tym…Nikt tam nie odpisuje :frowning: