Podkręcanie Neostrady

Witam

Poszukuje jakiś totków , poradników etc dotyczących podkręcania neostrady , gdzie mógł bym z neo wyciagnać max , najmniejszymi kosztami…

Posiadam Modem SpeedTouch 320

Z góry Dzięki :stuck_out_tongue:

wywal ten modem ](*,)

Podpisze sie pod postem (?) jak przyspieszyć wycisnąć maxs mam ten sam modem :slight_smile: bo nie wiem…Istnieje możliwość poza wyrzucaniem(modemu) :slight_smile:

cfosspeed<–dobrze działa zarządzanie ruchem ogólnie sprawniej

ściąga sie pliki. w grach itp itd :smiley: :smiley: :smiley:

Tak poważniej… chyba nie Nie dasz rady wycisnąc wiecej niz oferuje neostrada. I tak czasami dają wiecej… ok 100.

Raczej nie podkręcisz ,ale są programy które przyśpieszają neta chyba są dostępne na allegro.pl

Xiqq jaki masz system?

Ehhh. Człowieku też mam neo xD

  1. Modem wymień na router

  2. cFosSpeed wymiata

  3. Jest możliwość wyciągnięcia z neo większego transferu, ale ujawnianie takich informacji jest karalne :wink:

Napisz w celach edukacyjnych ;]

Nie ma możliwości zwiększenia prędkości neo.

Prędkość ta jest przydzielana na centrali i aby ją zwiększyć trzeba mieć dostęp do serwerów TP. Dostęp do nich mają pracownicy TP, którzy zwiększą prędkość po podpisaniu nowej umowy / aneksu.

Tzn? Są dwie możliwości: albo w TP ktoś się pomylił albo mówisz o początkej prędkości pobierania przy wolniejszych neo (do 512 kb/s)

Jeśli drugie to zasmuce Cie: to są wskazania programu natomiast rzeczywista prędkość ściągania jest inna.

Xiqq na pewno wywalić aplikacje TP:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=91864

jeśli dużo wysyłasz lub ciągle coś pobierasz to instalacja cFoss.

A wymiana modemu na router w przypadku wolniejszych opcji neo (do 2mb/s) nie wiele zmieni.

łojejku , nie wiedzialem , że aż tyle tego będzię więc zaczynamy…

Wiem , że nie da się zrobić z 512 na 1024 bo naturalnie jest to nie możliwe…

Chcem wyciągnąć max transfer z neostrady poprostu max by jak najmniej zjadało pamięci etc.

XP HE

Podstawa… :slight_smile:

:-s

no właśnie… :wink:

;]

Czyli co nic sie nie da zrobić? :slight_smile:

Chyba nie :?

Przecież sygnał idzie z centrali TP SA więc musił byś się do nich wkraść i przestawić sygnał.

To jedyny sposób :slight_smile: