Podkręcanie Neostrady

(Lost World) #1

Witam

Poszukuje jakiś totków , poradników etc dotyczących podkręcania neostrady , gdzie mógł bym z neo wyciagnać max , najmniejszymi kosztami...

Posiadam Modem SpeedTouch 320

Z góry Dzięki :stuck_out_tongue:

(Darecki W13) #2

wywal ten modem ](*,)

(Andre Pl0) #3

Podpisze sie pod postem (?) jak przyspieszyć wycisnąć maxs mam ten sam modem :slight_smile: bo nie wiem…Istnieje możliwość poza wyrzucaniem(modemu) :slight_smile:

cfosspeed<–dobrze działa zarządzanie ruchem ogólnie sprawniej

ściąga sie pliki. w grach itp itd :smiley: :smiley: :smiley:

(Darecki W13) #4

Tak poważniej… chyba nie Nie dasz rady wycisnąc wiecej niz oferuje neostrada. I tak czasami dają wiecej… ok 100.

(Skr3czu) #5

Raczej nie podkręcisz ,ale są programy które przyśpieszają neta chyba są dostępne na allegro.pl

(Tomekvip22) #6

Xiqq jaki masz system?

(VersQ.) #7

Ehhh. Człowieku też mam neo xD

1. Modem wymień na router

2. cFosSpeed wymiata

3. Jest możliwość wyciągnięcia z neo większego transferu, ale ujawnianie takich informacji jest karalne :wink:

(aju) #8

Napisz w celach edukacyjnych ;]

Nie ma możliwości zwiększenia prędkości neo.

Prędkość ta jest przydzielana na centrali i aby ją zwiększyć trzeba mieć dostęp do serwerów TP. Dostęp do nich mają pracownicy TP, którzy zwiększą prędkość po podpisaniu nowej umowy / aneksu.

Tzn? Są dwie możliwości: albo w TP ktoś się pomylił albo mówisz o początkej prędkości pobierania przy wolniejszych neo (do 512 kb/s)

Jeśli drugie to zasmuce Cie: to są wskazania programu natomiast rzeczywista prędkość ściągania jest inna.

Xiqq na pewno wywalić aplikacje TP:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=91864

jeśli dużo wysyłasz lub ciągle coś pobierasz to instalacja cFoss.

A wymiana modemu na router w przypadku wolniejszych opcji neo (do 2mb/s) nie wiele zmieni.

(Lost World) #9

łojejku , nie wiedzialem , że aż tyle tego będzię więc zaczynamy…

Wiem , że nie da się zrobić z 512 na 1024 bo naturalnie jest to nie możliwe…

Chcem wyciągnąć max transfer z neostrady poprostu max by jak najmniej zjadało pamięci etc.

XP HE

Podstawa… :slight_smile:

:-s

no właśnie… :wink:

(aju) #10

;]

(Lost World) #11

Czyli co nic sie nie da zrobić? :slight_smile:

(Błażej) #12

Chyba nie :?

Przecież sygnał idzie z centrali TP SA więc musił byś się do nich wkraść i przestawić sygnał.

To jedyny sposób :slight_smile: