Podkręcanie procesora

O ile można podnieść częstotliwość szyny fsb i mnożnika aby bezpiecznie podkręcić procesor Duron 800 Mhz na płycie głównej MSI K7T Turbo Limited Edition?

Max do 950 Mhz

Zależy ile kasy masz na chłodzenie… :stuck_out_tongue: Ja miałem do czynienia z Duron 800@1300 (kręcony samym mnożnikiem)… :smiley:

Niemozliwe :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Popieram co do poprzednika ze okolo 1Ghz ale wlasciwie to po co przemeczac procka jezeli zmiany nie beda szczegolnie widoczne :slight_smile: Jesli chcesz cos wiecej uzyskac to jakies dobre chlodzenie i wtedy mozna czynic cuda :smiley: Polecam stronke http://moded-kompz.net

Nie wierzysz w siłę ciekłego azotu… :?: Choć w tym przypadku nie posunięto się aż tak daleko… :stuck_out_tongue:

Myślisz, że grizzlies ma zamiar użyć do tego ciekłego azotu?

Dlatego zapytałem się ile ma kasy… Bo pytanie zadał niedokładnie, dlatego takie wybiegi jak mój nie powinny Was dziwić 8)

Z resztą jak napisałem, by podręcić do 1300MHz wcale nie potrzeba ciekłego azotu…

W tej chwili już nie pamiętam gdzie znalazłem artykuł na temat kręcenia Duronów…

PS. A i tak najważniejsza jest seria proca :smiley:

AIDA 32 / Komputer/DMI/ Procesory/ poda ~ max. zegar

Jak wybieram DMI to nic się nie pojawia :frowning:

1 - Była specjalna poprawka !

2 -