Podkręcanie procesora

Witam. Więć tak jak w dziale potrzebuję aby ktoś wyjaśnił mi krok po kroku jak podkręcić procesor. Wiem że każdy procesor podkręca się indywidualnie i jednen da się podkręcić bardziej inny mniej. Dodam że mój procesor to AMD Athlon 64 x2 5000+ 2.6 + boxowe chłodzenie. Podczas stresu 100% procesor osiąga temp. 60 stopni a w spoczynku czyt. ( odpalone GG, Steam Winamp Antywir Internet Przeglądarka Download Accelerator Plus) 30-33 stopnie. Aha dodam jeszcze że mój zasilacz to amacrox warior 450 V ram Patriot 2GB 800 MHz 4-4-4-12 DDr2. Jeżeli umieścilem ten post w złym dziale bardzo przepraszam.

P.S Jeżeli ktoś zna dobry poradnik do kręcenia procka tylko naprawde dobry również jest mile widziany link. Z góry dziekuję.

Witaj! Po pierwsze - jeśli w stresie aktualnie masz 60°C to jeśli chcesz podkręcać, musisz zmienić chłodzenie, raczej nie powinno się męczyć procesora za wysokimi temperaturami.

Co do poradnika - jest ich pełno, szczerze mówiąc 30 sekund w Googlach i znajdziesz co tylko chcesz, tego jest na pęczki. Pozdrawiam!