Podkręcenie g3258,blue screen?

witam,wczoraj po ok.1 godzinie grania w średnio wymagającą grę pojawił się blue screen:

tf871_DSC_0399.JPG

Blue Screen view:

zi861_2015-12-01_174403.png

jest tam napisane coś o drugim rdzeniu,czy jest jakaś awaria?

niedawno podkręciłem ten procesor 3.2 na 4.2,tutaj podaję zrzut z HW Monitor ,po prawie 10 godzinach testu na stabilność w Aida64:

ra906_po-10h-100-load.png

komputer nie wyłączył się w tym czasie.aż tu nagle po dwóch dniach dostaję blue screen.co może być przyczyną?

na pewno przyczyną jest zmian ustawień procesora, test stabilności nic ci nie da trzeba zrobić stres test

witam,

Zasilacz Corsair VS Series 550 Watt VS550.

nie wiem czy kiedykolwiek używałeś tego programu,ale czy w Aida Test Stabilności to nie jest przypadkiem to samo co stress test?

xf2_2015-12-01_203854.png

tak właśnie miałem ustawione przed wykonaniem testu,a jak widać jest tam zaznaczony procesor między innymi,który przez cały czas trwania czyli ok 9-10 godzin był obciążony w 100%

zrzut z Occt:

gd195_oc.png

Wszystko wygląda dobrze i powinno chodzić jak zdarzy ci się kolejny BSOD zwiększ napięcie na procku minimalnie

ok dzięki,wydaje się sensowne.ale to trochę dziwne.stres test trwał 10 godzin przy 100% obciążeniu,i wszystko było ok.a pograłem godzinkę i nagle BSOD.a gra to Sherlock Holmes Crimes And Punisment,wszystkie ustawienia na max.gra ma małe wymagania.

a mógłbyś mi przetłumaczyć co tak naprawdę się stało,ale nie na polski tylko w czym tkwi błąd.jest napisane coś o (j0eśli się nie mylę) zegarze z drugiego rdzenia,o przekroczeniu czasu?