Podkręcenie GeForce 8600 GT

Kto podkręcił kartę GeForce 8600 GT Galaxy do wartości 850/ 1850? Dzisiaj zabrał się za to mój znajomy. Grałem na niej prawie 5 godzin na full detalach w Test Drive Unlimited i nic się nie stało. Temperatura nie przekraczała 70°. Zobaczymy jak długo wytrzyma. Ja się na tym nie znam, ale działa bezproblemowo. Najwyżej kupię nową.

dobrze wiedzieć… :x

zainstaluj program atitool i włącz test na obecność artefaktów (karta musi popracować 30-60min) jeśli się czas nie zresetuje (nie pojawią się arty) to wszystko jest ok, możesz również zamontować dodatkowe wiatraki wewnątrz obudowy w celu poprawienia przepływu powietrza w obudowie.

Nie jestem pewien ale chyba najszybciej wysypująca gra jest fifa po oc karty więc testuj w fifie zamiast tracić czas w atitoolu

atitool resetuje się po wystąpieniu jednego przekłamanego pixela, który zwykle nie jest widoczny, w fifie można nie zauważyć że występują artefakty (przy występowaniu pojedynczych załamań grafiki, ciężko dostrzec).

Dodatkowe chłodzenie jest zamontowane. Artefaktów nie ma. Karta się nie przegrzewa. Wszystkie napięcia w normie. I ogólnie wszystko cacy. Jestem zaskoczony. Karta idealna do podkręcania. W poniedziałek będzie kręcona dalej

No nie wiem z własnego doświadczenia wiem, atitool przechodził całą noc ok godzina gry w fife 08 i wysypany

fifa się wysypuje tobie prędzej przez niedowoltowanie procesora. zmniejsz taktowanie jego a przekonasz się że się nie wywali.

no ja wiem dlaczego mi się wysypuje tylko pisze że przetestowanie w atitoolu nie daje nam pełnej gwarancji że karta jest stabilna

A co do mojej karty to spokojnie na razie shaderami się zajmuje :lol: