Podkręcenie karty graficznej

Witam Serdecznie :slight_smile:

Chcę podkręcic swoją kartę graficzną. Mam program o nazwie flashrom a także nowy bios do karty graficznej. Może to dziwnie zabrzmi ale… :? …nie wiem jak nagrac te programy na dysk CD-ROM / niestety nie mam stacji dyskietek/ aby po ustawieniu odpowiednich opcji w biosie płyty głównej program ten odpalił w ramach środowiska MS-DOS. Jednymi słowy jak stworzyc dysk startowy MS-DOS z programem flashrom i nowy bios.

Proszę o Pomoc z góry Dziękuję.

Po pierwsze potrzebujesz obraz dyskietki startowej np. z windowsa xp. Poszukaj w necie.

Nie wiem jakim programem chcez nagrać płytę, ale w nero trzeba utworzyć nową kompilację (CD-ROM (startowy)) i na zakładce opcje startowe podać plik z obrazem dyskietki. Natomiast sam flasher i bios normalnie do kompilacji się dodaje.

Po zabootowaniu z tej płyty będziesz mógł zflashować bios karty graficznej.

PS. Właśnie sprawdziłem i mój nero 6 ma obraz dyskietki startowej “DosBootimage.IMA”, jeżeli używasz nero to nie bedzie problemu z szukaniem obrazu. Jeżeli będziesz mieć problem ze znalezieniem obrazu dyskietki, napisz - udostępnię ci go.

Sorry Saber ale nie mogę nigdzie znaleźc obrazu dyskietki . Gdybyś był uprzejmy podac może jakiś link z gotowym obrazem. Bardzo proszę.

pozdrawiam

Tutaj: KLIK lub od windowsa 98: KLIK