Podkręcenie karty graficznej

Witam wszystkich :smiley: . Proszę was o pomoc. Czytałem dużo na internecie o podkręcaniu karty graficznej lecz dużo sie nie dowiedziałem. Mam kartę GeForce 8500 GT i prosiłbym kogoś o pomoc w podkręceniu. Tylko kogoś takiego kto UMIE podkręcać karty graficzne i widział rezultaty. Najlepiej by było gdyby był to ktoś taki kto ma taką samą karte graficzną jak ja, chodź nie koniecznie. Za pomoc bardzo bym dziękował :mrgreen: :mrgreen:

Niezłego grata ktoś ci wcisnął

Programem RivaTuner /Atitool przesuwasz suwaki w góre o 10-20mhz i sprawdzasz stabilność

BTW Lepiej się w to nie baw bo ta karta to padaka

8500 GT to jest cienka grafa ?

To jeśli tak to jest jakaś lepsza karta NVidi która jest w tej samej lub troche wyższej cenie ?

tak, nawet bardzo cienka

Bardzo słaba :wink:

To jeśli tak to jest jakaś lepsza karta NVidi która jest w tej samej lub troche wyższej cenie ??

GeForce 7600GS/GT DDR3 lub Palit GeForce 8600GT Sonic+.

za niecałe 300zł masz 8600gt za 450zł masz 8800gs - i to właśnie ta karta to minimum dla gracza

A o ile mniej więcej Palit GeForce 8600GT Sonic+ jest lepsza od tej mojej chodź są w tej samej cenie ?

*prawie tej samej cenie

ile masz kasy na grafe??

do 300zł Palit 8600GT Sonic+ 256mb

do 350zł HD2600XT 512mb gddr3

do 400zł Sapphine HD3850 256mb

do 450zł Gainward 8800GS 384mb

to by było na tyle :slight_smile: osobiście polecam 8800gs :wink:

znajdź mi tę kartę w tej cenie, ciężką ją znaleźć poniżej 500zł a nie co poniżej 400zł.

nie wspominając o tym, że 8600gt jest wydajniejsze od hd2600xt

A gdybym dokupił 1 GB ram-u to to by coś zmieniło w osiągach komputera ?? Czy raczej niewiele ;/

Bo chciałbym pograć w NFS ProStreet na maxymalnych lecz nie moge więc sie pytam że gdybym dokupił 1 GB ram-u to czy bym miał wydajniejszy komputer ?

Trochę na pewno…

Jak podkręcisz procesor i zmienisz grafe to pograsz na większych detalach w NFS ProStreet czy TDU, więcej ramu to mało da w grach aby grać na większych detalach.

Wydaje mi sie to dziwne ale w Call of Duty 4 grałem na maxymalnych i wszystko chodziło pięknie a w NFS niestety nie ;/. Gdy sprawdzałem na stronce gdzie sie testuje kompa czy dana gra mi pujdzie to mi wykazało że NFS będzie mi lepiej chodził od Call of Duty 4 ;/ ;/

A TDU chodził mi na maximum bez najmninejszej zacinki

chyba w rozdzielczości 320x240 :mrgreen:

TDU po trochu ciśnie nawet 8800gtx a co mowa o 8500