Podkręcenie procka (P4 1600 MHz)

a nic mi nie “wybuchnie” ??

nic gwarancja jakości! !!

Dzięki za wszystko :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: mam teraz 2 GH i jest super dzięki wszsytkim i przedewszystkim Userze o nicku Lichwa (niewiem jak sie to odmienia :P, dziękuje lichwie ( ?? ) ) Bez zdiecia obudowy mialem temperature 53 stopni zdiele i teraz mam tak na 1000 % wydajności, czyli można powiedzieć dostałem nowego procka ale za free :smiley: i się tak bardzo ciesze jakbym naprawde go dostał :smiley: :smiley: :smiley: Thx for all

hee jakoś za delikatnie to powiedziałeś, to dno a nie zasilacz, trzeba sobie to powiedzieć,

wpierw to zmień zasilacz,

Ty daj prockowi trochę zadyszki, zapuść mu sPI:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=50660 próbka 8M i zobaczysz czy wsio dobrze, czy się nie zawiesza, ale z tą zasiłką to ja nie radziłbym cokolwiek robić.

nie ma za co!! jakby co to walcie chętnie udziele rady na tematy podkręcania proców pozdrowienia for all

Włączyłem konvertowanie filmu i grę 3D chyba to już niezła zadyszka dla procka, ale jakoś piszę jeszcze na tym forum więc nic sie nie spaliło :slight_smile:

Może moj zasilacz to dno ale działa, co mnie bardzo cieszy.

jakie masz napiecia ?

Podane są w moim raporcie:

słabiutko :smiley: zagraj w cos co mocno obciaza kompa :smiley: stawiam, ze sie wywali :smiley:

Co mam jeszcze robić, grałem w gta robiłem najrużniejsze benchmarki (bo podkręciłem karte graficzną, nie dużo ale zawsze coś) zapuściłem Super PI na 32 MB mi to wystarczy (dla procka w biosie mam 1,5 V na max do wykozystania, raczej sie nie wywali)

KoloKarolo napięcie sprawdź miernikiem, a nie programem :wink:

proc mało obciążony to się nie zawiesi,

Tyy panie szaman :stuck_out_tongue: może obstawisz kto wygra mecz Legia-Szachtar? :stuck_out_tongue:

Szachtar :slight_smile: bo nie ma w naszej ludze druzyny pucharowej :smiley:

Miernikiem, znaczy się ?? (przez bios?? czy zwykłym termometrem :lol: :lol: :lol: Żartuje)

P.S. Niechce mi się już bo widze, że działa, gram w GTA SA (co przed podkręceniem nie działało) i sciągam Grę, dla mnie to juz wystarczające obciążenie kompa :slight_smile: