Podlaczanie 2-och dyskow jednoczesnie

jako glowny dysk podpinam 4GB natomiast jako 2 sluzy mi 120 GB

z tym ze jak jest taka kombinacja to komputer mi sie uruchamia ok 3, gdy odlacze 120 to wtedy proces uruchamiania sie kompa skraca sie do normalnego czasu

czym moze byc to spowodowane??

ps. 4 GB dysk musi w tym momencie sluzyc mi jako glowny wiec ewentualna zamiana na 120 jako podstawowy nie wchodzi w rachube poki co

3 co ??

Jakiej prędkości jest ten 4 GB bo podejrzewam, że 5400rpm. To może dawać pewne różnice.

Jeśli Twój główny twardy dysk ma 4gb to podejrzewam ze masz niezbyt mocnego kompa. Stary sprzet moze miec problemy ze startowaniem przy 120 gigowym dysku. Napisz jaki masz sprzet, system operacyjny (!), i jakie sestemy plików na obu dyskach.

ak6 - 3 minuty

ciezko mi powiedziec jakiej jest szybkosci ten 4 GB dysk, ale pewnie tak jak mowisz cos kolo 5000rpm

kamil4lo - kompa mam cienkiego procesor 750 Duron, pamiec RAM 512 w 2 kostkach, plyta glowna MERCURY tez taka sobie, system XP Professional, na jedym dysku mam systemy NTFS, natomiast na drugim nie mam nic bo nie widze tego dysku i w tym problem.

chcialem zainstalowac system przez plyte na 120 GB dysku to pisalo ze: INSTALATOR NIE MOZE ZNALEZC DOSTEPU DO TEGO DYSKU

mimo ze bylo go widac, nie wiem o co chodzi

niedawno za glowny uzywalem dysk 120 GB i uruchamianie przebiegalo bardzo szybko, nie bylo z nim zadnych problemow

to wydziel sobie 6-10gb na tym 120gb i pozniej uzyj ghosta/acronis restore (platne niestety) zeby przeniesc twoj dysk 4gb na ta nowa partycje i bedzie dzialac tylko podczas przenoszenia zaznacz opcje: ustaw partycje jako aktywna – ta na ktora przenosisz, zeby z niej sie bootowal

spokokamil dysk 4 gb jest zapewne stary i wolny wiec sie nie dziw. ;]