Podłączanie dysku w kieszenie przez USB do odtwarzacza DVD

Witam

Mam takie pytanie: Czy można podłączyć dysk w kieszeni poprzez USB do odtwarzacza DVD? Z pendrivem nie ma problemów.

Sprzęt:

Dysk: SEAGATE barracuda 320GB 16MB CACHE 8ms SATA2 7200.10 320 GB

kieszeń: Obudowa PENTAGRAM Freezone 3,5" SATA HDD case

odtwarzacz DVD (nagrywarka): Nagrywarka Philips DVD z dyskiem twardym 250 GB DVDR3595H/58

Pozdrawiam

ja zrobiłem tak ze utworzyłem partycje fat 32 max 31 gb na początku dysku chodzi o to ze ta partycja musi sie znajdować na samym początku . i powinno działać . mój dvd nie widzi partycji ntfs czy jakoś tak :stuck_out_tongue: i nie widzi następnych partycji na dysku tylko ta jedna.

Do żadne dvd nie zobaczy partycji ntfs to jest partycja tylko dla windows ;] aby dysk był widoczny musi być w fat32… apropo pojemności partycji to nie wiem czy jest jakieś ograniczenie? :confused:

Ale jak masz odtwarzacz dvd z usb 1.1 to i tak 90% filmów szczególnie dwupłytowych będzie się cięło a te które niby się nie będą się cięły i tak przy szybkich scenach będą się przycinać :frowning: tak przynajmniej jest u mnie :frowning:

u mnie żaden film sie nie tnie pewnie mam usb 2,0. a fat32 ma ograniczenie 32 gb :evil: .