Podłączanie routera do modemu

Modem ten a router ten

Podłączenie do sieci cały czas aktywne(modem pracuje),jednak przy przy płytce instalacyjnej z routera nie jest wykrywane połączenie z internetem i nie może być zainstalowany i skonfigurowany router.

Co mam zmienić w ustawieniach??Modemu czy kompa??

Z góry dziękuje…

Modem musi być ustawiony w tryb Bridge z parametrami właściwymi dlałącza TPSA).

Router wówczas konfigurujszesz na PPP i podajesz swoje hasło i nazwę urzytkownika uzyskaną podczas rejestracji usługi.

Połączenie w komputerze konfigurujesz tak, by TCP/IP automatycznie otrzymywało konfigurację z DHCP.

Dużo by tłumaczyć…

W skrócie mój dostawca zrobił mnie w konia(Telecom Italia)…

Przez dwa lata miałem ich modem w wynajęciu(mała opłata miesięczna) który 3 tygodnie temu mi się zepsuł…

Powiedzieli,że w ciągu 8 dni kurier przywiezie mi nowy.Znając dobrze Włochów wiedziałem,że to potrwa o wiele dłużej i się mało pomyliłem.Jako,że dwa dni bez netu to dla mnie już za dużo kupiłem ten modem bo kosztował grosze-był na oferte(20 E.)

Myślę sobie,przeczekam na nim zanim dostarczą ten wspomniny wyżej…Czekałem 3 tygodnie po czym na info mi powiedzieli,że nie wysłali mi modemu bo w/g nich mam swój i nie życzyłem sobie! !!

Więc dałem sobie spokój(nie będe płacił chociaż za wynajem) i musiałem coś dokupić z Wi-Fi bo w między czasie kupiłem synowi Xboxa i który chce grać online…

A więc tak:

Modem AM200 działa dobrze-mam neta(skonfigurowałem go przez przeglądarkę)

Gdy próbuję zainstalować oprogramowanie dla rutera WRT110 z płytki instalacyjnęj (bez na razie podłączania rutera-tak jest napisane w instr.) ta w pewnym momencie pisze,że dalej “nie może” bo nie mam połączenia interne.(?!)

Domyślam się,że trzeba ruter WRT110 skonfigurować najpierw przez neta,ale jaki jest adres tego rutera(modemu znam) i jak go skonfigurować skoro nie jest podłączony??

Proszę o pomoc i cierpliwość…

Gdy modem ustawiłem w BRIDGE to straciłem połączenie…

VPI i VCI znam ,ale jak wprowadzić jakiekolwiek zmiany do rutera??

Przez przeglądarkę,ale jaki jest adres rutera??

Nie ma,albo nie widzę…

or6pj5agfo12q40arve4_thumb.jpg