Podłączanie TV do komputera

Mam Radeona 9550 zainstalowałem, Fremworka 2.0 i Catalyst 6-7 _xp-2k. Połączenie jest na złaczu S-Video - Euro i dalej nie mam kolorów chociaż zmianiałem tryb na PAL B,inne też próbowałem ale było to samo. Oprócz tego jak włączam jakiś film to nie ma obrazu na TV ale to chyba braku jakiś codecków czyż nie?? Co robie źle albo czego nie robie ?

nie masz obrazu bo musisz zmienic na odtwarzanie tv tylko ( niewiem jak jest w radkach jak mam nvidia-e) a kolory w moim przypadku okazało sie uszkodzony kabel

sciagnij jakies dobre stery i codec’ki! Ten Radek ma opcje theart mode, czy jakos tak i moze obslugiwac film na tv jednoczesnie na monitoze inny uzytkownik moze bawic sie w www :wink:

Sam tak robilem, kablem mono, mialem kolor spoko, wiec pewno cos namodziles :stuck_out_tongue: :wink:

Mario a jakiego Catalysta instalowałeś. Czy ty odrazu po podłączeniu miałeś wszystko ok?

http://solar.blurp.org/tvout.html -tu jest wszystko o Ati out TV

cos z serii 2.6.xx :slight_smile:

Sprawe rozwiązałem dzieki twjemu linkowi Jarek 37 dzięki. Przyczyna był telewizor a nie komputer. A tak na marginesir MARIO to do jakiego telewizora podpinałęś się z jednym czy z dwoma wyjściami euro i czy miał jaieś inne tryby wyświetlania niż tylko AV?