Podłączanie Xboxa360

Planuję kupić Xpudło360 i w związku z tym mam kilka pytań o jego podłączanie. Mam monitor Philips 170C z gniazdami DVI i D-Sub (i tylko tymi, żadnych innych) i nie wiem czy się nada. Kolega mi jeszcze mówił, że mogą być problemy z podłączeniem dźwięku (głośniki z wtyczką jak w słuchawkach). Mógłby się w tej sprawie wypowiedzieć jakiś posiadacz Xboxa? Z góry dziękuję.

I jeszcze jedno - jest możliwość, żeby ktoś zrobił zdjęcie tyłu Xboxa i je udostępnił? Chciałbym się przyjrzeć jakie są tam złącza.

back-of-rrod-360.jpg

022_thumb.jpg

Ot, będzie Ci potrzebny kabel VGA do konsoli.

xbox_360_vga_cable.jpg

W zestawie od razu masz przelotkę (jakby zamiast obecności złącza d-sub z monitora po prostu wychodził kabel, ale Ciebie to nie dotyczy), a także końcówkę kable audio = końcówka “słuchawkowa”.

Dziękuję za pomoc.

W dniu 30.05.2008 , o godzinie 16:17 został dopisany post przez wojtas170890

Dopiero teraz spojrzałem na cenę. Nie ma może czegoś tańszego? Nie musi być firmowane przez Micro$oft.

http://allegro.pl/item372559116__kabel_ … bson_.html

Z tymi po 30zł to loteria - może Ci się trafić dobry…

Jeszcze raz dzięki.

hmmm a to??

http://allegro.pl/item369225327_vga_swi … 2pol_.html

Mam jeszcze ostatnie pytanko. W sumie to powinienem o to zapytać na początku.Czy Xbox360 może pracować w standardowej rozdzielczości (nie panoramicznej)? Pewnie tak, ale wolę się upewnić.

tak ustawiasz to w menu konsoli co do kabla jeśli za drogi to graj na telewizorze przez RGB -żałujesz na kabel a czy wiesz po ile chodzą gry??? ja gram na panoramie przez HDMI super! !!

Tu nie chodzi o to, że ja żałuję. Konsolę finansuje ojciec, a gry będę kupował sam. To on narzeka na cenę. Przez RGB nie mogę, bo chcę podłączyć do monitora. Mój TV ma ponad 18 lat i ledwo działa, więc odpada.

Nie wszystkie gry obsługują tryb 4:3 / 5:4. Wtedy będą widoczne czarne pasy, jak na filmach. Wyprzedzając pytania, GTA IV ten tryb obsługuje.

Bardziej mnie martwiło, czy obraz nie będzie rozciągnięty. Przeżyłem Beyond Good & Evil (BTW świetna gra) z pasami, przeżyję i to.

Więcej pytań już chyba nie mam. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc.

Nie chcę zakładać nowego tematu, więc się przyłącze. Ma ktoś xbox’a 360 podłączonego przez Euro zlącze pod TV 17’? Jak to będzie wygłądać? Bardzo koszmarnie? Czy już lepiej podłączyć pod monitor LG Ftatron F700B ?

Lepiej zawsze po VGA, ale odświeżanie zabije Ci oczy na CRT.