Podłączenie drugiego kompa pod tą samą siec/radiówke IP;/

tak jak w temacie: :-o

mój braciszek mówi i pyta mnie czy jak ja korzystam z jednego już administratora netowego,/który mi udostępnia net/,to czy jak on ,kupi sobie kartę sieciową,antenę panelową,i skieruje na ten sam przekażnik co ja mam ,i wpisze to samo "ip,brame domyśną,itp,to czy będzie mógł się podłączyć ,i ze mną płacić na pół abonament miesięczny?

Moje pytanie to; czy jak się już podłączy do mojego nr ip,adresu,to czy ja,nie będe odczuwał jakiś zwolnionych ,opóżnionych wczytywań stron,mułowatego odbioru internetowego??? :?

Nie podłączy się bo nie po IP jest przydzielane pasmo lecz po MAC.

Nie bezdie mógł płacić z tobą abonamentu.

Jak uda mu się podłączyć na twoim IP to znaczy że sieć jest słabo chroniona a odczuwalne zmiany dla ciebie to takie że nie będziesz miał internetu gdyż nadajnik odrzuci twoje IP bo stwierdzi że jedno już takie jest podłączone.

Mówiąc inaczej ukradnie ci twoje pasmo za które ty płacisz :lol:

alfa78 , to nie jest sprawdzona porada!

Zakładaj tematy w odpowiednich działach…

no właśnie inaczej w teorii,a inaczej w praktyce :slight_smile:

ok sorki,będzie następnym razem ok! :wink:

nie może być do sieci jednocześnie podłączonych dwóch komputerów o tym samym adresie IP.

Jeśli zmieni adres karty MAC na twój, i wpisze twoje dane IP, maska, brama, klucz szyfrujący (o ile sieć jest z szyfrowaniem), to może mieć dostęp do sieci pod warunkiem, że Ty będziesz odłączony.

będzie,ok środy -czwartku sprawdzona teoria ,i dam znać na forum co i jak i jaka prawda :lol:

pożyjemy zobaczymy :wink:

może piszesz faktyczną prawde,zobaczymy koło czwartku,jak nie przetestuje to nie uwierze :wink: ale też się zdaje mi tak, jak wam , dobrze piszecie chyba :slight_smile:

Złączono Posta : 16.05.2007 (Sro) 8:50

więc; kiedy podłączyłem 2-gą antene , i chciałem skierować antene na nadajnik/ten który ja używam/ to znalazło jakąś sieć inna,automatycznie ip wpisało i połączyło!

czy to jest możliwe że podłączyło do kogoś innego?? :roll:

nawet inaczej sieć sie nazywa ,jak moja…