Podłączenie drugiego routera jako AP

Witam, mam w domu neostradę z routerem firmowym tp (sagemcom 3764) oraz router linksys wag120n, ten drugi chciałbym wykorzystać w sposób jak w linku poniżej, jednakże nie widzę ww konfiguracji takiej opcji, za każdą pomoc z góry dziękuję.

Natomiast jeśli się nie da tego zrobić za pomocą tego urządzenia, to jakie nalezy kupić by było to możliwe.

http://forum.xboxonline.pl/topic/15590-t-tani-sposob-na-wifi-w-xbox360/

Z tego co widzę to Linksys nie ma możliwości działać jako AP Client, możesz ewentualnie spróbować wykorzystać WDS i połączyć oba routery jako most sieciowy, jeśli router to umożliwia.

Tego się spodziewałem, drogie dziadostwo za 200zł… Linksys ma tam jakieś tryby bridge, ale im bardziej wgłębiam się w temat tym więcej tracę nadzieję na rozwiązanie, na jakimś anglojęzycznym forum ludzie piszą że należy połączyć kablem 2 routery (niestety nie urządza mnie wiercenie przez 3 ściany). Widzę że bez Access Pointa się nie obejdzie, teraz pytanie: jaki ewentualnie wybrać, zależy mi na tym by to zrobić możliwie małym kosztem, jakie urządzenie polecasz ?

Znalazłem poradnik co do WDS, tylko że u mnie nie ma takich opcji :frowning:

http://pclive.pl/porady-komputerowe/internet-i-siec/tworzenie-polaczenia-wds-mostu-pomiedzy-dwoma-ruterami.html

Daj zrzut ekranu tych trybów.

Możliwe, że może nie mieć możliwości tworzenia mostu bezprzewodowego.

Popytaj tutaj :arrow: wybor-routera-adsl-neostrada-netia-orange-freedom-itp-t420293.html lub wybor-routera-kablowego-kablowki-osiedlowki-upc-itp-t420294.html w zależności jakiego routera potrzebujesz.

To jest router z wbudowanym modemem adsl, więc cena jest w normie, takie routery są droższe, niż routery bez modemu.

Dzięki za zainteresowanie, po napisaniu na forum społeczności linksys (dopiero dostałem odpowiedź), ten router nie ma takiej możliwości, jedynie co to przez kabel, co mnie nie urządza.

Znalazłem coś takiego: http://www.tp-link.com.pl/products/details/?categoryid=1246&model=TL-WR743ND i według specyfikacji powinien spełniać moje wymagania.