Podłaczenie dwoch komuterów do internetu?

Mam zamiar załozyc w najblizszym czasie internet (multimo) i chce podzielic ten internet na dwa komputery tak aby niezaleznie od tego czy jest właczony moj komputer byl internet na drugim kompie. Zalezy mi zeby było jak najtaniej miedzy dwoma kompami jest ok 20m i mysle aby ciagnac kabel? Czy na taka odległosc na kablu beda duze zakłocenia?Ktory wybrac z tych modemów jesli zamierzam tak zrobic jak obisałem?

Tutaj sa te modemy:

http://www.multimo.pl/files/Cennik_zestawow_Multimo.pdf

Dzieki za pomoc

Pomyśl zatem o kupnie routera ADSL - wyjdzie Cię na to samo, zatem spokojnie będziesz mógł połączyć dwa komputery do sieci. Przykładowe modele i ceny np. tutaj.

Ale czy nie lepiej wybrac ktorys z oferowanych ruterow odrazu przy instalacji multimo(odnosnik na samej gorze tego postu). Czy ten za troche ponad sto nada sie na rozdzielenie internetu na dwa kompy tak jak opisałem bo nie wiem co zrobic? Czy brac zwykly modem za 1zł i cos z tym kombinowac jesli wogole sie da?

Czy brac jakis niezaleznie ruter? Ale czy to wszystko bedzi działać?

DZIEKI

w sumie bym odradzał branie czego kolwiek od tepsy, ale… no wlasnie router ZYXELa podobno dobry jest… moze zobacz cene takiego routera jhakbys samemu kupil (ten sam model) bo mnie sie wydaje ze tepsa coś naciaga klientów :\ (jak to zreszta ma w zwyczaju)

jest ten router na allegro za 180 zyla…

to jest tylko modem ADSL. jak 2 kompy to za duzo bys mial zabawy… lepiej juz router.

tutaj masz dosc duza dowolnosc… musi miec tylko modem ADSL wbudowany (wygodniej: modem+router w jednym nie? :>)

i ja bym samodzielnie brał router… a działać? NO PEWNO ze bedzie (jesli oczywiscie nie natrafisz na trefny produkt :P)