Podłączenie kompa do sieci domowej

Witam,

Przeinstalowałem dzisiaj laptopa. Był on wcześcniej podłączony do sieci domowej przez kartę. Po reinstalacji nie wyszukuje mi sieci, a karta nawet nie migocze światełkiem że działa. Pozostałe komputery łączą się z ową siecią. Jak moge podłączyć żeby mi wyszukiwało tą sieć, bo potrzebuje mieć internet na tym kompie.

Proszę o pomoc,

pozdrawiam.

Podstawowe pytanie: sterowniki od karty sieciowej zainstalowałeś?

Zainstaluj na nowo sterowniki do karty sieciowej odinstaluj ją najlepiej i zainstaluj ja ponownie Jest to stosunkowo częsta usterka po re instalacji systemu szczególnie w przypadku kart zintegrowanych na płycie głównej

Możesz też skorzystać z narzędzia aktualizacji sterownika ja osobiście wole odinstalować i ponownie zainstalować i na świezo skonfigurować połączenie sieciowe tzn wpisać IP BRame DNS. Sprawdź sobie tez i grupę roboczą Zapinguj z innego komputera podłączonego do sieci na adres IP tego komputera (oczywiście po tym jak zainstalujesz kartę na nowo)

Karta sieciowa jest zewnętrza, tzn. trzeba ja włożyc. Zainstalowałem nowe stery ale nic nie pomogło. Ale ostatnio nie było do niej chyba sterów i działała :confused: