Podłączenie kompa do wieży

Witam

Posiadam wieże Technics SC-CH530 i chciałbym do niej podłączyć kompa ale niestety niema ona wyjścia ani wejścia AUX. Czy jest jakiś inny sposób na podłączenie?

Zamieszczam foto z wyjściami i wejściami wieży:

15id1.jpg

Żebyś mógł do niej podłączyć kompa, musi mieć wejście AUX.

Wydaje mi się, że trzeba podłączyć przewody tam gdzie jest OUT. Oczywiscie biały CZINCZ do białego gniazda, czerwony CZINCZ do czerwonego gniazda i drugi koniec przewodu do kompa.

Spróbuj tak zrobić bo wydaje mi się, że OUT będzie właściwe mimo, że nie jest napisane AUX, ale nie gwarantuję.

Nie OUT tylko IN. Podłącz przewody chinch do odpowiednich ‘otworków’ IN w wieży.

Jezeli nie masz AUX w wiezy to masz jeszcze nadzieje :slight_smile: Mianowicie jezeli nie korzystasz z adapteru ( PHONO ) kazdy dobry elektronik przerobi Ci to wejscie na takie, ktore pozwoli Ci podlaczyc kompa do wiezy - kwestia kilku opornikow.

tylko potem na wierzy ustaw AUX i powinno dzialac

A jaki to musi być kabel jeśli chcę tylko słuchać muzyki z kompa na wieży??

z jednej strony musi być Jack a z drugiej musza być dwa cincze podłącz kabel pod wejscie in i powinno grac a kolory nie maja znaczenia.

:?

Jaki kabel ? No kabelek, a raczej dwa (jezeli stereo). Jak to Ci napisac? Powiedz w sklepie czego szukasz i po klopocie

No wydaje mi sie że jeden kabelek skoro stereo popros w sklepie kabel z jednej strony Jack (Dżek) a z drugiej dwa czincze i będą wiedzieli o co chodzi

no dobra gdy juz wszystko podłącze to jaki tryb na wieży mam ustawićj?? Dostępne są CD, Tuner/Band i kaseta :confused:

a nie ma AUX? mysle ze chyba nic to nie da… ta wieza nie ma takiej funkcji aby ja do kompa podlaczyc… tak mi sie wydaje moze sie myle

Przecież pisałem że wieża niema AUX. Jak jutro skombinuje taki kabel jak zaproponowali chłopaki to sie okarze czy działa.

jesli masz słuchawki takie mini, to wepnij mini jacka do kompa, a sluchawke przyłóż do głwoicy do kastey i daj play, moze neibedzie szumów to powinno chulać :wink:

mozna tez kupic np. Media Markt specjalna kastee, dzieki której podepniesz kompa, kastea dziala na zasadzie takich słuchawek wlasnie, przenosi sygnał na głowice kasety :wink:

koszt takiej kasety to ok. 20zł

update:

http://www.ooops.pl/makowskiundpepe/ima … dapter.jpg

tak to wyglada :wink: