Podłączenie laptopa do internetu (modem Motorola + router)

Witam. Otrzymałem w dniu dzisiejszym laptopa (Acer Aspire 5740G-432G50Mnbb) i mam zamiar podłączyć go do internetu. Posiadam w domu 2 komputery stacjonarne, modem motorola (moim ISP jest Inea - kablówka) oraz router (LanTech HR-114Pro) który dzieli sygnał na dwa PC’ty. Obecny PC, który posiadam przejdzie w posiadanie mojego brata a ja będę korzystał z laptopa, czyli tym samym kabel, który jest podłączony do mojego PC chciałbym podłączyć do laptopa aby mieć na nim internet. Na notebook’u zainstalowany jest system Windows 7 w wersji 64-bitowej. Jak mogę skonfigurować połączenie na laptopie, abym miał na nim internet? Jeżeli podałem zbyt mało informacji, proszę pisać, podam więcej.

Jak łaczysz sie z internetem na starym komputerze ?? Kablem rj45 Ethernetowym ??

Tak.

No to jak masz laptopa to sobie kup najprostszy ruter do kablówki za ok 60 70 zł i bratu podłaczysz Kablem jak miał z rutera a ty sobie bezprzewodowo podłaczysz lapka

Dodane 05.07.2010 (Pn) 17:59

np taki i to wszystko Najwygodniejszy sposób

http://www.allegro.pl/item1085302933_ru … _wawa.html

Problem został rozwiązany, wystarczyło zainstalować sterowniki dołączone do laptopa. Proszę o zamknięcie tematu.