Podłączenie Laptopa do TV. Jak to zrobić?

Witam

W zasadzie nie jest to problem, a prośba o instrukcje jak podłączyć laptopa firmy MaxDATA model: ECO 4510 IW do Telewizora Philips.

Laptop posiada kartę graficzną: Mobile Intel 945GM Express Chipset Family (128MB)

Telewizor z wyjściem na Chinch’a

Proszę bardzo o pełną instrukcję: jaki kabel, oprogramowanie itd.

Myślę, że jak zawsze mogę liczyć na waszą bezinteresowną pomoc, z góry dzięki.

post-83462-13856534047096_thumb.jpg

A masz w telewizorze wejście EURO?? By było łatwiej??

Czy Laptop ma wyjście S-Video, Chinch lub VGA?

Niestety zazwyczaj kabelek to nie wszystko, konieczne włączenie go w sterownikach.

Niekiedy konieczna jest konfiguracja telewizora polegająca na odpowiednim dobraniu rodzaju sygnały na Chinchach (czy dostarczasz sygnał prosty Video, czy kombinowany)

W przypadku S-Video są przynajmniej 3 rodzaje sygnału i metodą prób i błędów wybiera się najlepszy obraz.

Pozdrawiam.

Sebastian

Tak telewizor ma wejście EURO, a laptop ma jakieś wyjścia ale nie wiem jakie ^ wyzej w zalączniku dalem zdjęcie jak to wyglada w laptopie. Chyba to po lewej to S-Video ale nie jestem pewien ;| na górze w załączniku.

to jest S-video, a kabelek to np:

taki

lub taki.

Kabelek podłączasz i działa, tylko w systemie wybierasz w jakim trybie ma być TV (czy klonowanie obrazu, czy “przedłużenie” pulpitu), a jak skonfigurować to niech ktoś inny Ci napisze, bo ja mam Radeona i w nim troszke inaczej się to robi, a niechce Ci czegoś źle napisać.

OK Dzięki bardzo, w takim razie czekam na instrukcje jak skonfigurować. Dzięki i pozdro. :smiley:

Co do klonowania to niewiem, ale żeby pulpit rozszerzyć to klikasz pulpit > właściwości > ustawienia > i klikasz w kwadrat z liczbą “2” i zahaczasz “Powiększ pulpit systemu Windows do rozmiarów tego monitora” i ustawiasz sobie rozdzielczość i jakość kolorów. Teraz masz TV w trybie rozszerzonego pulpitu.

Dzięki bardzo, kabel kupiłem, ustawilem i wszystko śmiga bez zarzutu. Jeszcze raz dzięki wielkie!! 8)

A czy istnieje jakas opcja podlczenia TV pod laptopa przy jedynie wyjsciu na monitor w laptopie (u kolegi wyjscie po prawej na zdjeciu)?

Mam wlasnie taki problem i nie wiem co musze dokupic.

Dodam ze TV ma wszelkie mozliwe wejscia (lacznie z identycznym z tym w laptopie na monitor).

abiteq , Niewiem czy dobrze zrozumiałem, ale chyba musisz kupić taki kabel.

Mysle ze powinien pasowac.

Wszystkie gniazd do podanych wtyk posiadam wiec nie powinno byc przeszkod.

Wiekie dzieki za pomoc!

Pozdrawiam.