Podłączenie laptopa do tv


(Pepik 83) #1

Witam.

Mam taki problem. Zakupiłem taki oto adapter do podłączenia laptopa do tv: klik. Co mam zrobić, aby komputer wykrył mi tv, bo póki co to w ogóle nie mam obrazu. Telewizor Panasonic Viera TX-32C20E.

Komputer HP Compaq 6730s. System Wista 32-bit. Karta graficzna ATI Mobility Radeon HD 3430.


(Toyo05 Tojza) #2

W Twoim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest d-sub laptop - hdim do TV tak bym podłączył lapka.

A tutaj masz ładnie opisane co i jak.


(Pepik 83) #3

toyo05 , ale jeżeli mi komp nie wykrywa tv przez tą przejściówkę co mam, to jak mi wykryje przez przejście d-sub hdmi? Poza tym chciałbym jednak podłączyć przez to co mam. :slight_smile:


(Toyo05 Tojza) #4

A zerkałeś kolego na stronkę którą Ci podałem? Myślę że znajdziesz tam odpowiedź. Myślę że musisz przestawić w opcjach karty graficznej na klonowanie lub tp.


(Pepik 83) #5

No czytałem. I na razie kombinuje jak mogę. Tylko, że oni tam używają programów (Ati Control Panel, Ati Catalyst Control Center) których ja nie mam na kompie. A nie wiem, gdzie mogę indziej włączyć to klonowanie bądź w ogóle cokolwiek podziałać (żeby nic nie zepsuć). Na razie spróbuję ściągnąć ten Ati Catalyst Control Center to może uda mi się coś porobić. Nie wiem też dlaczego tam są wyszczególnione Windows xp oraz 7 a nie ma visty, ale może też zadziała.

-- Dodane 14.11.2010 (N) 9:37 --

Nie wiem dlaczego, ale laptop nie wykrywa mi tv. Zainstalowałem ATI Catalyst Control Center i nie widać w nim tv. Jest tylko monitor.