Podłączenie linii telefonicznej

Witam,

chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje połączenie linii telefonicznej.

Bo jak na razie nie mam gniazdka sieciowego, a chciałbym zakupić internet w netii.

http://www.netia.pl/oferta_dla_domu,info,152.html

Nom wiem ile kosztuje internet itd. :stuck_out_tongue:

ale mi chodzi o pociągnięcie kabli i założenie gniazdka sieciowego :stuck_out_tongue:

albo mi sie wydaje albo to jest tak ze podpina Cie zazwyczaj telekomunikacja polska to kosztuje 150zl około a potem dopiero przechodzisz do wybranego operatora chyba ze mieszkasz w miescie to mozesz liczyc na besposrednie polaczenie od netii pewnie tez cos kolo tego bedzie kosztowac jeszcze zalezy dom czy mieszkanie bo to ogolnie sie placi za okablowanie w tp nawet licza kase za stawianie dodatkowych słupów jesli mieszkasz w domu a linia nie biegine kolo CIebie. Czasem nie ma wolnych portów to tylko podepna telefon a zeby korzystac z internetu bedziesz musial czekac pare miesiecy tak zazwyczaj jest poza miastem

właśnie do domu chce podłączyć i raczej będę musiał zapłacić za okablowanie itd.

ale właśnie ile około, to chciałem się dowiedzieć :wink:

Najlepiej jak sam osobiście zadzwonisz i zapytasz “szeryfa” na infolinii. Wiem, że jak kiedyś mojemu kumplowi zakładali linię (na wsi) to płacił coś 70-90zł ale nie wstawiali żadnego słupa.

Przebiega w pobliżu linia Netii albo innego operatora, czy tylko TPSA?