Podłączenie MB asrock M3N78D do obudowy Lynx 711

Witam, mam problem ponieważ zmieniłem obudowę, ale nie umiem jej podłączyć to znaczy uruchamiam kompa a tam tylko wiatraki się kręcą zero reakcji na monitorze. Na starej obudowie wszystko działa więc sprzęt jest OK. Na nowej obudowie podłączyłem odpowiednio Power LED +, Power LED -, HDD LED, Reset SW i jeszcze jedną 2 pinową wtyczkę nie podpisaną do Power (no bo gdzie by indziej) Oczywiście HD Audio, USB i SPEAKER również odpowiedznio podłączone i niestety nic jak napisałem wcześniej, tylko że została mi jeszcze tajemnicza wtyczka 4 pinowa z oznaczeniami VCC, DATA +, DATA -, GND którą nie podłączyłem bo nie wiem gdzie, może dlatego nie działa?

Proszę o pomoc bo od wczoraj babram się z tym kompem :smiley:

A zasilanie dobrze podłączyłeś? Ogólnie, to komp powinien wstać z samym podłączonym POWEREM…

chyba dobrze właśnie w tej obudowie nie ma podpisanej wtyczki POWER ale ta nie podpisana 2 pinowa jak ją podłącze do POWER do przycisk działa

Słuchaj może jakieś zdjęcie byś wrzucił ogólne i jak to jest podpięte bo na słowa nie wiele pomogę.

Sprawdzałeś kartę graficzną czy aby na pewno dobrze podłączona.

Ja miałem taki problem ale się okazało że procesor padł.

Wyślij zdjęcie środka komputera np. na imageshack.us

nie wiem jak ale wszytko już działa :smiley: wkurzyłem się rozmontowałem kompa i złożyłem go od zera.

Ok. Temat do zamknięcia?