Podłączenie mikrofonu

(system) #1

cześć gdy podłączam słuchawki z mikrofonem z tyłu komputera wszytko działa jednak gdy podłącze je z przodu nie działają ani słuchawki ani mikrofon jaka moze być tego przyczyna gdzie moge to sprawdzic w ustawieniach wyjscia z przodu sa podłaczone do płyty głównej dzięki za pomoc

(system) #2

przestaw w ustawieniach karty dźwiekowej na panel przedni ....

(JNJN) #3

A może kable z obudowy w ogóle nie są podłączone do płyty lub podłączone źle - sprawdź.

(system) #4

a jak mam przestawic te ustawienia? bo karte dzwiękową mam zintegrowana a podłaczone sa chyb adobrze bo wejscia usb na panelu przednim działaja

(Frog) #5

To, że działają porty USB nie musi wcale oznaczać, że reszta też jest podłączona.

Sprawdź czy nie masz żadnych luźnych kabli wychodzących z przedniego panelu.

(system) #6

jest wolny "power led" a te od wejsc na słuchwke i mikrofon sąpodączone do płty głównej w miejscu "F_AUDIO" wiec chyba wszystko z podłączeniem powinno być ok

(system) #7

w programie Menedzer Realtek HD Audio w wejscie/wyjscie audio jest pokazany panel przedni(2 wejscia) i tylny ( 3 wejscia) ale nie da sie tam nic przestawić żeby działało poprawnie

(system) #8

próbowałem jużwszystkiego płyta głowna jest taka ze trzeba na niej przestawić ręcznie albo panel przedni albo tylny :frowning: