Podłączenie monitoru przez przejściówkę hdmi

Posiadam monitor hp w2207h ma on wyjście Hdmi ale na razie go podłączyłem analogowo ponieważ moja karta graficzna (palit 7300gt 256ddr3 AGP)nie ma wejścia hdmi i oto setno sprawy gdybym kupił taką przejściówkę obraz by się poprawił i w jakim stopniu.

Z góry dziękuje za pomoc.

W stopniu żadnym, gdyż DVI samo w sobie jest łączem cyfrowym a HDMI to standard wymyślony dla telewizorów HD.

Przejściówka nie poprawia jakości tylko niweluje niewygodę z tytułu posiadania dwóch rożnych wejść.

sedno ?

Jeśli monitor masz podłączony przez DVI to jest to ten sam sygnał cyfrowy co w HDMI, tylko bez dźwięku

Monitor został podłączony analogowo tak jak wyżej napisałem przez taki kabel:

istockphoto_482775_d_sub_plugs.jpg

Jak się nie mylę to przez D-Sub. Więc mam kabel Hdmi-Hdmi i czy opłaca mi się kupić taką przejściówkę?

Jesli masz z karty graficznej tylko wyjście D-Sub to nie ma sensu kombinować.

Jesli masz DVI to masz do wyboru albo przejściówke DVI-HDMI i kabel HDMI-HDMI albo odrazu kabel DVI-HDMI

Mam ten sam monitor i dokupiłem do niego kabel DVI-HDMI. z karty graficznej mam wyjścia D-Sub i DVI i musze przyznać że jednak obraz jest troche lepszy przy transmisji cyfrowej (tuż po zakupie miałem przez pewien czas podłączony prez D-Sub)