Podłączenie plazmy pod PC problem


(Lanryna) #1

Witam serdecznie:) Wesołych Świąt na wstępie:) ok do rzeczy-_- Kupiłem taki TV "plazma grundig xephia" tak wiem już dawo tego nie produkują ale za małe pieniądze 42 cale robi swoje:) chce podłączyć mojego PC'ta pod nia przez wejsce vega (to takie z niebieska wtyczka) i laduje się win wszystko widac ale gdzy ma przejsc juz do pulpitu czarny ekran tylko się pokazuje i koniec:( zero :frowning: w trybie awaryjnym jest wszystko ok obraz sie laduje i wszystko dziala. W czym problem???? mam karte graficzna HD 6850.

Licze na wasza pomoc:)


(Rokito) #2

Prawdopodobnie może być to spowodowane sterownikami od karty graficznej : )


(k038) #3

Wygląda mi to na że po prostu Twój telewizorek nie obsługuje wysokich rozdzielczości , w trybie awaryjnym to chyba jest 800x600 i dla tego w tedy widać obraz , znalazłem jakieś parametry podobnego tv : http://www.megamedia.pl/telewizor-plazm ... -dolby.php i wygląda ze max na mim to 1024x768 , ustaw na kompku taką rozdzielczość to może pójdzie , lub poszukaj instrukcji do właściwego i zobacz co z niego można wyciągnąć.


(Lanryna) #4

dzieki :slight_smile: zawsze tu moge liczyc na pomoc:) ok spróbuje takiej rodzialki:)


(Ciuci) #5

Może nie klonuj obrazu tylko ustaw sobie pulpit rozszerzony.Wtedy na monitorze nie będziesz musiał obniżać rozdzielczości,tylko ustawisz dla obu oddzielną.


(Lanryna) #6

ok to musisz mnie oswiecić jak to zrobić:slight_smile: mimo wszystko usatwiłem tak jak napisano poniżej:

Wszystko pieknie działa ale trudno mi rozdziałke dopasować do w grach:) hehh no musze jeszcze cos wymyślić.

Mozesz napisac jak to zrobić ten pulpit rozszerzony


(Ciuci) #7

http://windows.microsoft.com/pl-PL/wind ... e-monitors Musisz zrobić tak aby na ekranie TV mieć tylko samą tapete bez ikon.Wtedy po prostu z monitora przesuwasz okienka w prawo na TV :slight_smile:

Nie wiem jaki masz system, jeżeli XP to też na pewno znajdziesz coś w internecie na ten temat :slight_smile: