Podłączenie przycisków ASUS P4R800-VM

Witam bardzo serdecznie forumowiczów. Jak zwykle zwracam się do was z moimi problemami i brakiem wiedzy. Tym razem mój problem dotyczy płyty głównej ASUS P4R800-VM mianowicie mój kochany kuzyn nabył takową płytę główną. Posiadał o wiele gorszy komputerek i mimo pozorów bardzo się ucieszył z tego nabytku. Nie myśląc wiele wsadził ją w obudowę podłączył wszystko i nagle pojawił się problem … problem gdzie w tej płycie podłączyć przycisk POWER oraz RESET jak też kontrolki od zasilania i pracy dysku twardego? Może ktoś z forumowiczów posiada taką płytę główną i jednym zerknięciem oka podpowie gdzie dokładnie się wpiąć. Oczywiście googlowałem ale to okazało się daremne w moim przypadku gdyż mój angielski jest na niestety miernym poziomie. Proszę o pomoc w podłączeniu 4 kabli do płyty głównej dodatkowo znalazłem zdjęcie tej płyty może ktoś z was będzie w stanie mnie naprowadzić i pomóc. Za czas i pomoc oczywiście dziękuję.

Asus P4R800-VM

http://serverlave.free.fr/asus2.jpg

Rysunek przedstawia dokładne podłączenie panelu przedniego.

Pełną książkę z opisem Twojej płyty znajdziesz na stronach Asusa

F_PANEL1 to to co Cię interesuje

p4r800vm.jpg

Tak dokładnie o to mi chodziło … Dzięki za za rysunek i pozdrawiam … jeszcze raz wielkie dzięki :drink: