Podłączenie Pulpitu Zdalnego


(Bt ) #1

Witam serdecznie!

Może mi pomożecie. Potrzebuje podłączyć pulpit zdalny w windowsie ale przy założeniu że korzystam z neostrady a drugi komp jest daleko w necie :slight_smile: i łączy się z netem przez sieć lokalną. Dla zainteresowanych chodzi mi o to by połaczyć się z kompem w pracy i na odwrót. A może znacie inny program który na to pozwala? Jak to skonfigórować i czy w ogóle da się coś takiego zrobić bo nie jestem pewny, wiem że żadnym problemem nie jest zrobienie czegoś takiego w sieci lokalnej, ale te kompy nie sa w jednej sieci :frowning: Jestem w tym strasznym laikiem i prosze do mnie mówić jak do dziecka :slight_smile:

POZDRAWIAM


(El Presidento) #2

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=12478

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=27041

http://www.pcworld.pl/ftp/pc/katalog/10 … ostep.html

http://www.centrumxp.pl/windows/profess … pulpit.php

:?


(Bt ) #3

Ok poczytam ale prosze o odpowiedź czy da się to skonfigórować gdy ja mam neostrade a ten drugi komp jest pare kilometrów dalej i łączy się przez sieć z netem, bo słyszałem że ze względu na zmienny adres IP w neostradzie nie jest to możliwe więc w takim wypadku nie bede szukał nawet odpowiedzi

POZDRAWIAM

Złączono Posta : 18.09.2005 (Nie) 13:35

Udało mi sie coś stworzyć za pomoca MSN Massanger 7.5 niestety obraz jest ale bardzo mozolnie to chodzi w porównaniu np. do VNC może jakieś inne rady jak w prosty sposób skonfigórowac coś co “bedzie chodziło”?

Pozdrawiam

PS. “Zenek Rolnik” W twoich linkach nie odnalazłem niczego o neostradzie a jedynie o stałych adresach IP i o sieci

POZDRAWIAM