Podłączenie Routera

Moze ktoś tu podpowie? Ja nie wiem.

Znajduje mi go jako 802.11b g usb wlan w systemie.

To może spróbuj, jeśli zainstalowało sterowniki, czy “zobaczy” Twojego Acces Pointa.

Dodane 13.02.2011 (N) 15:35

Musiałbyś teraz przejść wyłącznie na laptopa do komunikacji na forum, a w PC-cie wyłączyć kartę Ethernet i włączyć tę USB WLAN.

Cholerka nie mogę znaleźć sterowników. Może ma ktoś te sterowniki. Producent to Sagem.

http://support.sagemcom.com/site/page_a … =1&pays=po Wybierz produkt. Broadband Acces itd. Podaj model. Pobierz “driver only”.

Ok mam. Już sprawdzam czy znajdzie.

Dodane 13.02.2011 (N) 16:33

No znalazło mi Default. I co teraz. Oczywiście na Pc`cie.

Czy w tray’u jest ikonka połączenia bezprzewodowego?

Tak jest.

Klinij na tę ikonkę, znaleź Twojego Acces Pointa (Default), zaznacz go i kliknij Połącz!

I na Pc`cie i na laptopie mam "Trwa oczekiwanie na sieć ". A później znika i nic. I tak w kółko.

weź reset guzikiem na ap , podepnij kablem rj i spróbuj skonfigurowaćprzez przeglądarke , albo wpisz ręcznie adresy ip w kartach wifi w właściwościach

i jeden dns 194.204.152.34

A gdzie to się dodaje?

połączenia sieciowe i weź ppm i właściwości i tam tcp ip i wpisz adres ip , ale musisz znaćadres ip ap

Robię tak. Wchodzę do Połączenia sieciowe później klikam prawym przyciskiem myszy na Połączenie sieci bezprzewodowej i właściwości. I pokazuje mi się takie coś 65047018.png

Co teraz mam zrobić?

paskiem na dół zjedź i masz tcp ip

Ej a jak go zresetować. Bo trzymam reset przez 20 sekund (urządzenie podłączone do napięcia) i cały czas świecą się te diody Power i Active wyszukuje go i dalej ma nazwę DOM.

Dodane 13.02.2011 (N) 18:50

Wytłumaczy mi ktoś dokładnie jak mam podłączyć i skonfigurować. Bo jak przyciskam reset to nic się nie dzieje.

Musisz trzymać dopóki nie zaczną migać diody w routerze