Podłączenie Telewizora do Komputera. (S-Video<>Euro-złącze)


(Lucyfer1991) #1

Witam!

Tak jak w temacie.. w telewizorze pokazuje się tylko czarno-biała tapeta.. komputer normalnie wykrywa telewizor. Moja karta graficzna GF 7600 GS, model telewizora to Sony Bravia 32". Jakieś jeszcze informacje będą potrzebne to proszę pytać Oczywiście posiadam Viste Ultimate tak jak w podpisie.

PS. Niech ktoś nie myśli, że chcę oglądać telewizje w kompie , chcę oglądać to co w kompie to w telewizorze.

Dziękuje za pomoc.


(Angelo_7) #2

Po pierwsze to nawet nie wiem czy się da korzystać jednocześnie z wyjścia s-video i monitora jednocześnie... :slight_smile: Po drugie kliknij ppm na pulpicie->personalizuj->ustawienia ekranu->identyfikuj monitory jeżeli wyświetli Ci dwa ,,2" na tv to znaczy, że się da :slight_smile: I wtedy poszukaj w tym miejscu ustawień do tego 2 żeby działało normalnie.

Ps. Na wszelki wypadek się spytam czy przejsciówke euro masz out czy in??


(Lucyfer1991) #3

Identyfikuje się tv. A jeżeli chodzi o Twoje pytanie to niewiem.. mam mniej więcej taki kabelek [http://www.komputronik.pl/Kable_przelac ... id,12480/#](http://www.komputronik.pl/Kable_przelaczniki/Kable_i_adaptery_Audio_/_Video/audio video_S_Video_/_SCART/Kabel_Hama_S_Video jack SCART_5m 20186_/pelny,id,12480/#)

PS. Mniej więcej bo nie kupiłem w komputroniku.


(witek-pl) #4

Pokazuje samą tapetę bo masz włączony tryb Dual-View. Daj Clone i masz to samo co na kompie... Napisz jakie masz wejścia video w TV bo szukać mi się nie chce.


(Lucyfer1991) #5

Mam HDMI, euro-złącze, S-Video, DVI, mini-jack :slight_smile:


(Lucyfer1991) #6

Ale przez klonowanie mam maks. rozdziałke 1024x768 na monitorze 1440x900.. więc sorry.