Podłączenie TV do laptopa

Witam, jest to mój 1 wątek, a juz pytanie, jednak w miarę szybko potrzebuje odpowiedzi, a żadna ze znalezionych nie była odpowiednia do problemu. Niedawno zakupiłem taki oto produkt firmy Samsung Samusng NC20, ktory nie posiada żadnego HDTV, jedynie na inny monitor-cyfrowe DVI jeśli się nie mylę. I teraz pytanie-czy jest jakiś sposób podłączenia Telewizora bez wyjścia/wejścia DVI(ale posiada np eurozłącze), tak aby używac go jako oddzielnego ekranu? Dobrze byłoby także uzyskac jakiś dźwięk z telewizora(lepsze głośniki).

Hej,

Rozumiem, że chodzi o to, że nie ma matrycy HD - ale w przypadku netbook’ów to zupełnie normalne.

No niestety się mylisz - podany netbook wyposażony jest w wyjście analogowe D-Sub, a nie w cyfrowe DVI. :expressionless:

Tak, potrzebny byłby do tego konwerter sygnału, taki jak na przykład ten - Uniwersalny TV-OUT konwerter VGA na TV.

I jedna tylko uwaga - jeśli myślisz o oglądaniu na TV filmów HD to niestety się rozczarujesz - Twój netbook niestety nie poradzi sobie z dekodowaniem takiego materiału - jego słaby procesor i zintegrowana karta graficzna nadają się do pracy biurowej i oglądania filmów, ale tylko w standardowej jakości DVD.

Pozdrawiam,

Dimatheus

O coś takiego własnie mi chodziło, bardzo dziękuję. A jeśli chodzi o HD… Cóż oglądanie filmów za pomocą tego laptopa przewiduje tylko podczas roznych wyjazdow na dzialke, w domki, gdzie raczej nie trafie na TV LCD o rozdzielczosci 56 cali :slight_smile:

Hej,

Nie ma sprawy… :slight_smile: Tylko jedna uwaga - zwróć uwagę w opisie aukcji na informację, jakie możliwości ma układ w konwerterze - jaką rozdzielczość maksymalnie potrafi obsłużyć i przy jakim odświeżaniu.

Fakt… :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus