Podłaczenie tv do laptopa

(Mkkostel) #1

Witam chciałbym podłaczyć laptopa do tv ale jestem zielony i nie wiem jakim kablem to zrobic mam acera 5920g a w tv mam eurozłacze plus dwa wejscia z przodu audio i viedeo w telewizorze u mnie w miescie jest taki kabel i koszt 20 zł ale czy sie nada bo to kabel jest z koncowką euro złacze i wtykiem do s-video

(mawro2) #2

Witam, ja posiadam Acera 5220 i jeśli dobrze zrozumiałem masz kabel z jednej strony EURO z drugiej S-VIDEO (plus kabel do dźwięku) ja mam podobny i działa ale obraz mam czarno biały. U mnie tylko kablem S-VIDEO - S-VIDEO obraz jest w kolorze jeśli takie wejście mam w tv, próbowałem bardzo dużo przejściówek i nic nie dawało ale może u Ciebie będzie kolor. Tylko jeśli już będziesz miał kabel i podłączysz go pamiętaj że żeby mieć obraz na tv musisz go ustawić w sterownikach (prawdopodobnie karta Intela) Prawy przycisk myszki na pulpicie i opcje grafiki lub wybór ekranu, jest to intuicyjne. Pozdrawiam

(Mkkostel) #3

kurde mam czarny ekran lipa co z tym zrobic

(mawro2) #4

A gdzie ten czarny ekran i kiedy?? Na tv czy lapku, po podłączeniu kabla??

(Mkkostel) #5

juz po problemie w ustawiniach musialem przestawic na inny region

(Klysio91) #6

Ludzie, mam cholerni upierdliwy problem, błagam, POMÓŻCIE!!

Mianowicie, mam kabel: z jednej strony 3 chinche (zółty - video i czerwony oraz biały -audio) do podłączeniea do TV, a z drugiej strony wyjście jack i S-video z 4 pinami do podłączenia pod lapa. Problem polega na tym, że gdy podłączam oba urządzenia poprzez ten kabel, to na TV mam dźwięk z lapa, natomiast brak obrazu. Kompa mam na Viście, w 'centrum mobilności w systemie windows' próbuje ręcznie wyszukać nowego monitora (TV) i niby jest napisane, że podłączono nowy ekran, zmienia zmienia mi się rozdzielczość na lapie, ale ciągle brak obrazu na TV. Ktoś wie o co chodzi??? Proszę o pomoc! :confused: