Podłączenie TV do laptopa

Ludzie, mam cholerni upierdliwy problem, błagam, POMÓŻCIE!!

Mianowicie, mam kabel: z jednej strony 3 chinche (zółty - video i czerwony oraz biały -audio) do podłączeniea do TV, a z drugiej strony wyjście jack i S-video z 4 pinami do podłączenia pod lapa. Problem polega na tym, że gdy podłączam oba urządzenia poprzez ten kabel, to na TV mam dźwięk z lapa, natomiast brak obrazu. Kompa mam na Viście, w ‘centrum mobilności w systemie windows’ próbuje ręcznie wyszukać nowego monitora (TV) i niby jest napisane, że podłączono nowy ekran, zmienia zmienia mi się rozdzielczość na lapie, ale ciągle brak obrazu na TV. Ktoś wie o co chodzi??? Proszę o pomoc! :confused:

Hej,

Przede wszystkim powinieneś wymuszenia dodatkowego ekranu dokonać poprzez sterowniki, a nie przez centrum mobilności. We wszystkich rodzajach kart graficznych - zintegrowanych czy dedykowanych - w opcjach sterownika znajduje się możliwość podłączenia dodatkowego ekranu - trzeba ją tylko znaleźć. :slight_smile: A co to za laptop??

Pozdrawiam,

Dimatheus

No mam panel sterowania NVIDIA i tam jest konfiguracja wielu monitorów, ale tą drogą też nie idzie :confused: a wcześniej podłączałem juz tego lapa do tego tv przez centrum mobilności… lapa mam hp pavilion dv6700

Hej,

Czyli na dobry początek proponowałby sprawdzić, czy kabel podłączeniowy odpowiedzialny za przekaz obrazu nie jest uszkodzony. Jeśli masz możliwość, spróbuj za jego pomocą podłączyć inny komputer. Jeśli nie będzie to możliwe, źródłem jest uszkodzony kabel.

Pozdrawiam,

Dimatheus