Podłączenie wi-fi pod drugi komputer za pomocą Ethernet

Witam. Mam problem. Połączyłem jeden komputer z internetem za pomocą modemu i kabla ethernet. No i więc na tym pierwszym kompie jest internet i jest on połaczony w jedno gniazdo ethernet a drugi za pomocą drugiego kabla w drugie gniazko. Na tym pierwszym kompie co konfigurowałem modem jest internet, a nie wiem w jaki sposób moge połączyć się z internetem na tym drugim komputerze. Pomoże ktoś ?? :slight_smile:

Na przyszłość podawaj jakieś konkretne informacje. Co to za modem (marka i model). Poza tym w tytule piszesz o wifi, a w treści posta o połączeniu kablem, więc o co Ci dokładnie chodzi?

Bo właściwie wi-fi to jest tylko jeden z kompów byłem zmuszony podpiąć kablem (bez karty sieciowej) pod ruter i właśnie nie wiem w jaki sposób mam ten komputer skonfigurować żeby mi na nim net śmigał

Model to TD w8951ND, internet-netia. Windows XP SP3

Uruchom wiersz poleceń i podaj wyniki poniższych poleceń z komputera, na którym działa internet :arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/kopiowanie-wynikow-polecen-wiersza-polecen-windows-t499881.html

ipconfig /all

Wyniki wszystkich poleceń wklej w tagu code (możesz użyć przycisku z ikonką dwóch nawiasów ostrokątnych na pasku narzędzi edytora postu) lub na stronę http://wklej.org i podaj tu tylko link.

Upewnij się również, że w routerze masz włączony NAT.