Podłączenie wieży do kompa

Witam. Czytałem większość wątków na temat podłączenia wieży do kompa i wpadłem na inny pomysł podłączenia wieży do kompa.Chciałbym żebyście sie wypowiedzieli: Montujemy kasetę adapter http://allegro.pl/item825320993_adapter … 3_mp4.html do naszego wejścia na kasety w wieży po czym wpinamy końcówkę mini jacka do kompa .Oczywiście na wieży ustawiamy tak by odtwarzało kasety. JAk myślicie czy to by zadziałało??? proszę o komentarze.

tak, działałoby to ale wg mnie podłączanie wieży w taki sposób jest bez sensu - jakość dźwięku będzie znacznie gorsza… a róznica w cenie między adapterem a kabelkiem raczej nie znaczna do tego stopnia by nie zakupic kabelka.

Kaseta ma naprawdę niską jakość. Chcesz, to sam przerób kabelek np od słuchawek, tak, żeby z jednej strony był minijack, a z drugiej dwa chinche. To nic nie kosztuje, a jest banalnie proste.

jakoś dźwięku jest bardzo kiepska, pójdź do jakiegoś sklepu ze sprzętem car audio lub tesco, real, leclerec i kup kabel jack - 2xChinch koszt 6zł. i wciśnij na wieży przycisk AUX i śmiga wszystko ładnie pięknie :slight_smile: ja mam tak zrobione i jestem zadowolony.

Chyba, że to jest na tyle stara wieża, że nie posiada AUX, to jest to chyba jedyny sposób albo podpięcie kabla pod wejście mikrofonowe, jeśli jest też na pewno będzie lepsze od tej kasety :slight_smile:

Pozdrawiam!

z tyłu wieży mam wejście na 4 czincze a nie tak jak inni na 2 ,a wejście na mikrofon posiadam.Tak czy inaczej dzięki za waszą wypowiedź i z mojego pomyślu nie skorzystam.

a jak masz opisane te czincze??? może 2 są IN i 2 OUT??

Mam tak jak napisałeś In oraz OUT

więc to chyba proste w jaki sposób masz podłączyć???

prawy i lewy IN i tyle…

aha i jeszcze jedno . chyba nie będę mógł podłączyć bo nie mam możliwości odtwarzania w funkcji AUX. jest tylko cd , tuner , md no i na kasety :frowning:

W takim razie wybierasz CD i musi działać :slight_smile:

Pozdrawiam!

thx

Dodane 07.12.2009 (Pn) 19:17

mam jeszcze jedno pytanko czy ten kabel będzie dobry http://allegro.pl/item837217319_kabel_k … cinch.html

mam 4 wejścia czincz , są takie same i mam pytanie po co są jeszcze dwa dodatkowe? może mi jest potrzebny kabel z czterema wejściami czincz?

prosze o odp.:wink: