Podłączenie wieży do komputera

(Damian1608) #1

Cześć. Mam podłączoną wieżę do komputera. Kiedyś kolega coś robił w głośności, że były inne dźwięki takie lepsze, a ja nie wiem jak to się robi. Czy możecie mi powiedziec jak moge ustawic zeby byl jak nalepszy dzwiek? Czekam na wasze odpowiedzi!

(w32.sasser) #2

Jeśli masz podłączoną wieżę pod kompa, to tylko możesz to zrobić, podłączając ją pod wyjście audio z karty dźwiękowej (Line-Out; zielone). Tu raczej dużych możliwości do “poprawy” dźwięku nie masz :smiley:

To już zależy od sprzętu jaki masz, czyli od karty dźwiękowej.

Nie napisałeś o jakie Ci chodzi dźwięki? Czy chodzi Ci o dźwięki systemu Windows czy o słuchanie np: muzyki z kompa? Jeśli chodzi o muzykę, to zależy od użytego playera i dodatków do niego. Pomijam już rodzaj odtwarzanych plików :slight_smile: Dużo większe możliwości “poprawy” dźwięku masz zapewne w ustawieniach wieży, bo przy wyjściu audio z kompa, jak pisałem, nie ma dużych możliwości :smiley:

(Chees) #3

Korektor graficzny w winampie :wink:

(:: MARIO ::) #4

troche opcji oferuje jeszcze plyta z chipsetem nvidia nforce :wink:

sam mam podpieta wieze po kompa, od zawsze wsumie :slight_smile: i komp jedynie wzmacnia kilka dzwieków, jednak możliwości wieży decyduja o końcowym efekcie (moje - surround, dbfb,groove, tryb odtwarzania, pora dnia odtwarzania itp)

ja mam za to pytanko z innej cbeczki, jak wykorzystac wyjscie SPDIF??

mam dwa takie in/out? i jak to sobie mozna zagospodarowac?

(Halogen0) #5

Kompem dużo nie poprawisz:) Mi się dzwięk poprawił jak się przesiadłem z jakiejś miniwiezy sony mhc-rg40 bodajrze na wzmacniacz pionner porównania nie ma.