Podmienili mi napęd optyczny co robić!?

Cześć, w jednym ze serwisów komputerowych podmienili mi napęd. Miałem napęd LG,a ten co mi podmienili to nie jest LG, tylko jest podobny (w moim miałem na środku LG, a ten podmieniony nie ma) dodam, że usterka nie miała nic wspólnego z napędem. Co zrobić w takiej sytuacji? Dzięki i pozdrawiam.

Masz chyba jakieś dokumenty na to? Idź i im to powiedz i żądaj wyjaśnień.

Na pewno masz kartę gwarancyjną od napędu (nie musi być już ważna). Posłuży Ci ona za dowód i walcz o swoje. Takie pseudo serwisy powinni zamykać.

Jesteś pewny że podmieniono Ci napęd? Jesteś to w stanie udowodnić?

Dysponujesz jakimś dokumentem z modelem i numerem seryjnym napędu?

Jaką usterkę mieli usunąć i czy ją usunęli?

Wydaje mi się nieprawdopodobne, by komuś w serwisie chciało się bawić w takie podmianki… to przecież sprzęt warty kilka złotych!

:roll:

A może po prostu przednia tacka uległa uszkodzeniu podczas naprawy i wymienili biorąc z innego napędu, a potem dziwnym trafem zapomnieli powiedzieć o tym, sprawdź w środku, wyjmij i zobacz czy to napewno nie twój LG :>

Mam wszystkie papiery, to na pewno nie mój napęd na 100% mój obsługiwał blue ray, a ten nie obsługuje, jutro do nich zajdę z papierami i tym napędem co mi podmienili.

aaa, obsługiwał blu-ray, czyli już jakiś motyw do kradzieży był, to taki tani sprzęt nie jest, to lepiej jak najszybciej idź tam, poprzestawiaj do góry nogami i przy okazji postrasz policją :>

no to jak masz papiery na swój napęd to idź prosto do nich i udowodnij im to :slight_smile:

mogą się bronić czymś typu, że tyle sprzętu u nich jest, po prostu pomyliliśmy się, i oddadzą napęd, i będziesz wiedział przy okazji gdzie swojego SPRZĘTU nie zanosić

Tak właśnie mi powiedzieli i oddali.

Ciesz się bo mogli też powiedzieć, że taki napęd był w nim zamontowany, a tego już byś nie udowodnił :stuck_out_tongue: