Podmieniona strona startowa w google chrome

witam. po zainstalowaniu jakiegoś programu podmieniła mi się strona startowa w przeglądarce Google Chrome. czytałem trochę jak to przywrócić ale nie mogę sobie poradzić. po przeskanowaniu programem OTL otrzymałem następujący plik notatnika. http://www.sendspace.pl/file/51fa344b32e05b9738f878a bardzo proszę o pomoc.

Pokaż jeszcze log extras.Aby powstał raport Extras.txt Opcja Rejestr skan dodatkowy musi być ustawiona na Użyj filtrowania

pozbyłem się już niechcianej strony startowej poprzez wykasowanie jej adresu z pola “element docelowy” w właściwościach skrótu do przeglądarki google chrome, ale nie wiem czy wyeliminowałem tym zagrożenie, dlatego wstawiam ten raport extras. http://www.sendspace.pl/file/a4ec4864b5cacc96ba1495a dodam jeszcze tylko ze strona startowa o której mówimy to QVO6, która uchodzi chyba za jakiegoś wirusa.

77pawelek777 na forum piszemy w języku polskim czyli korzystamy z polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż).

Dlatego też proszę, korzystając z przycisku zmien.gif

W przeciwnym razie, temat trafi do kosza.

Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/fr/dow … adwcleaner z funkcji Usuń(w przypadku Visty/Windows7 uruchom z prawokliku jako Administrator).

Pokaż nowy OTL.txt

nie mogę użyć adwcleanera, gdyż avg wykrywa jakieś zagrożenie i mi go blokuje.

adwcleaner nie jest wirusem na ten czas wyłącz osłony AVG

ok zrobione, przesyłam raport adw: http://www.sendspace.pl/file/b33fec54866f0067903090c oraz nowy otl: http://www.sendspace.pl/file/fd41eb7090f119a8aa1d1ec

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.

W AdwCleaner użyj opcji Usuń.

zrobiłem co kazałeś dziękuję za pomoc.