Podpięcie laptopa pod telewizor

(system) #1

Witam.

Mam laptopa z wejściem HD. Czy jest możliwość podpięcia go pod telewizor żeby filmy z kompa można było oglądać na telewizorze? Telewizor ma tylko wejście na euro złącze.

Oraz czy jest jakiś program do tego?

Mój laptop to Asus X57VN-AS063

(Rykendo) #2

Nie widziałem takiej przejściówki z HDMI na EURO. Jakie jeszcze masz wejścia w telewizorze? Możesz spróbować z takim kablem, ale nie wiem jak one się sprawdzają.

:arrow: http://www.allegro.pl/search.php?string ... &country=1

(Pajlaj) #3

Jakość HD to nie będzie ale możesz spróbować (jeśli masz na karcie wyjście S-VIDEO-out-> in EURO) podłączyć w ten sposób ( takie kable są w każdym sklepie).

Ja mam telwizor 50Hz i niestety nie mogę wrzucić obrazu bo najmniej w komputerze mam 60Hz. Przy 100Hz telewizorach nie ma problemu z takim przerzuceniem obrazu.

(system) #4

W laptopie mam tylko wejście HDMI ora 1394 firewire. Czyli nie ma sposoby na podłączenie go do telewizora jak telewizor nie ma HD??

(Rykendo) #5

Podałem link do kabelka...

(system) #6

Zaraz będę pisał do gościa. Dzięki za link:-)

(Pajlaj) #7

wyjście hd zapewne przerzuca w jakiś sposób obraz kwestia przejściówki, jeśli taką znajdziesz to pewnie zadziała :slight_smile:

(windows 7) #8

a ja mam tv i laptopa ale nie specjalnie inne wejścia niż USB :frowning: jest jakiś sposób na to :?: