Podpiete na raz glosniki + sluchawki


(system) #1

To co w temacie da sie jakos? Bo zaczyna mnie wkurzac wlazenie pod biurko odsuwanie kompa i przelaczanie co chwile. Da sie jakos zrobic zeby byly gloski i sluchawki podlacone ? bo wtedy bym np wyciszal jakos sluchawki i na glosnikach, a albo wyciszal glosniki i na sluchawkach...blagam o pomoc !


(adam749) #2

A z przodu nie masz złącz??

Ile masz z tyłu złącz minijack i jaką masz dźwiękówke??


(Xqwzts1) #3

heh ja przełączam mnóstwo razy codziennie, do gier słuchawki + mikrofon, do reszty głośniki i dzięki Bogu, że mam te wejścia z przodu obudowy, co do Twojego pytania, to chyba się nie da, możesz kupić obudowę z wejściem na słuchawki z przodu, mniej roboty ale i tak musisz podpinać.


(ybu) #4

Może to wystarczy założyć?

http://www.allegro.pl/item417899185_t7_ ... elacz.html


(system) #5

widziałem gdzieś w sklepie głośniki z wejściem na słuchawki, tzn podpinasz kabelek słuchawek bezpośrednio do głośników wyłączasz je i wszystko git


(Cobra000) #6

a ja to sobie rozwiązałem czymś takim:

http://www.allegro.pl/item420198479_mul ... ratis.html zintegrowane z klawiaturą kable audio i rozdzielacz do podłączenia głośników na stałe a przy klawiaturze gniazdo na słuchawy. jedyne czego brakuje to jakiegoś wyłącznika głośników w momencie podłączenia słuchawek ale idzie się przyzwyczaić. dodatkowo gniazdo usb dla wygody :wink:


(Iwagreg) #7

Witam , to całe rozwiązanie http://www.allegro.pl/item425938265_med ... sniki.html . Mam coś takiego własnej roboty , spisuje się świetnie .


(Larry Bigl) #8

Jaką masz dźwiękówkę? Jeśli jakąś 7.1 lub jakaś z 6cioma gniazdami to można (choć chyba liczba gniazd to nie reguła:P) u mnie jest tak:

zielone gniazdo - głośniki

pomarańczowe - tylne głośniki

czarne - subwoofer

różowe - mikrofon

i takie szare - słuchawki


(system) #9

Karta dzwiekowa z integrowana wiadomo, realtek HD audio output/input mam 6 wyjsc, ale ja potrzebuje po prostu 2 "zielone". Najbardziej by mi pasowalo to:

http://www.allegro.pl/item425938265_med ... sniki.html

ablo przejsciowka

ale mam pytania:

Co do tego pierwszego : Po lewej stronie tego czeguś mam np na sluchawki - bo jest na sluchawki i na mica (mam przy sluchawkach ) A po drugiej stronie aux in i co tam jest ? Tez na glosniki ? ("zielone" wyjscie )

Co do przejsciowki : Mozna zrobic tak, ze do zielonego w kompie wtykam przejsciowke i podpiam glosniki i sluchawki ?


(adam749) #10

To jak masz 6 wyjść to podpinasz słuchawki pod byle jakie i w menedżerze realtek HD audio > wejście\wyjście audio > LPM na urządzenie obok tego wejścia co podłączyłeś i zaznaczasz słuchawki.


(system) #11

@up

DZIEKI DZIEKI DZIEKI ! Normalnie mam dług życia :stuck_out_tongue: !!