Podpowiedzi w pasku adresu w Firefoxie 5


(micechal) #1

Witam. Szukam dodatku do Firefoxa który będzie wyświetlał podpowiedzi gdy będę wpisywał adres w pasku adresu. Nie chodzi mi o zwykłe podpowiedzi, tylko o coś takiego jak w Operze. Wpisuję na przykład literę ,,d" i od razu pojawia mi się w pasku dobreprogramy.pl, a nie, że muszę klikać strzałkę w dół. Myślę, że wiecie o co chodzi i oczekuję pomocy :slight_smile: I jeśli taka opcja jest dostępna bez wtyczek, to powiedzcie proszę gdzie, bo nie znalazłem. Z góry dzięki za wszelką pomoc.


(40rozbojnik) #2

Nie wiem jak to jest w Operze, ale może ten dodatek będzie odpowiedni https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/peers-instant-search/.


(Tomek Matz) #3

Może to Ci wystarczy … Narzędzia -> Opcje -> Prywatność -> Sekcja Pasek Adresu -> Z listy rozwijanej wybierz, żeby Podpowiedzi w pasku adresu były oparte na historii i zakładkach.


(Kamil™) #4

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/a … eak-words/

Dodane 28.06.2011 (Wt) 21:08

Dodatkowo ten: wystarczy, że najedziesz na wynik z paska adresu, a strona już zacznie się wczytywać zanim potwierdzisz 8)

https://addons.mozilla.org/en-us/firefo … t-preview/


(micechal) #5

Dzięki Kamil, właśnie o ten pierwszy mi chodziło :slight_smile:


(Kamil™) #6

Spoko :slight_smile: Ale wypróbuj jeszcze ten drugi, najwyżej wyrzucisz, nie wymaga restartu, działa na podobnej zasadzie co instant preview w Google, strony wczytują się szybciej :slight_smile: